Organizer NUF2L

Indeks: PRP-09950 EAN: 5905197093499

Zamykany, przezroczysty organizer, skrzynka z rączką o wymiarach 195 x 174 x 85. Służy do przechowywania drobnych elementów elektronicznych. Organizer posiada uchwyt w kolorze czarnym oraz pomarańczowym, wysyłany losowo.

Organizer NUF2L
7,70 zł
6,26 zł netto
Producent: Prosperplast

Opis produktu: Organizer NUF2L

Zamykany, przezroczysty organizer, skrzynka z rączką o wymiarach 195 x 174 x 85. Służy do przechowywania drobnych elementów elektronicznych. Organizer posiada uchwyt w kolorze czarnym oraz pomarańczowym, wysyłany losowo.

Pozbądź się bałaganu wśród swoich elementów elektronicznych i narzędzi. Z organizerem w szybki sposób uporządkujesz np. modułydiody LEDrezystorypłytki  z przewodami.

Wymiary

długość szerokość wysokość
195 mm 174 mm 85 mm

Organizer NUF2L - praktyczne i przenośne opakowanie do przechowywania drobnych części

Organizer NUF2L jest kompaktowym, przezroczystym pudełkiem wykonanym z polietylenu. Uchwyt umieszczony na jego górnej pokrywie ułatwia jego przenoszenie. Na górnej pokrywie organizera został umieszczony uchwyt, który nadaje organizerowi praktyczności, ułatwiając jego przenoszenie. Organizer NUF2L to prosty i genialny sposób na wygodne i praktyczne magazynowanie drobnych części i podzespołów, takich jak np. rezystory, kondensatory, tranzystory, śrubki, nakrętki, podkładki, nity i wiele innych elementów elektronicznych i mechanicznych. Dzięki dużej objętości kuferka NUF2L, możemy do jego wnętrza pomieścić dużą ilość drobnych elementów przydatnych podczas codziennych prac w domowym warsztacie jak i w miejscu pracy.

Organizer NUF2L - sposób na ułatwienie techniki magazynowania drobnych części

Istotny wpływ na efektywną i wydajną pracę w warunkach warsztatowych ma także technika magazynowania elementów i podzespołów. Organizer NUF2L ma bardzo dużą powierzchnię opakowania, dzięki czemu możemy na nią nakleić dużą naklejkę informacyjną z opisem zawartości organizera. Takie działanie pozwala na znacznie szybsze i łatwiejsze odnalezienie podzespołów, które nas interesują w danej chwili. Organizer NUF2L pomieści również większe podzespoły, takie jak np. kondensatory o dużej pojemności, płytki PCB, a także baterie i akumulatory.

Szerokość opakowania 18.4 cm
Wysokość opakowania 8.4 cm
Głębokość opakowania 15.5 cm
Masa opakowania 0.153 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Organizer NUF2L

5/5

Średnia Ocena

4

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Maria 02.07.2023 Potwierdzony zakup
Funkcjonalne
Celina 22.03.2023 Potwierdzony zakup
Produkt spełnił oczekiwania
Paweł D. 24.11.2021 Potwierdzony zakup
Fajne pudełko, pojemne.
Klaus 22.12.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: