Rzep samoprzylepny 70x30 mm 5-pak

Indeks: AKC-00643 EAN: 6941047103047

Pięć sztuk rzepów samoprzylepnych o wymiarach 70 x 30 mm przydatnych np. do mocowania baterii, odbiorników, regulatorów itp. w robotach lub modelach RC.

Rzep samoprzylepny 70x30 mm 5-pak
8,50 zł
6,91 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Rzep samoprzylepny 70 x 30 mm 5-pak

Kiedy budujemy różne urządzenia, ważne jest, aby ich podzespoły były zamocowane w sposób pewny i stabilny. Zwykle do tego celu używamy połączeń śrubowych. Niekiedy jednak pewne sytuacje wykluczają możliwość użycia takich połączeń. Wówczas, bardzo dobrą alternatywą jest użycie samoprzylepnego rzepu - systemu mocowania, który składa się z dwóch elementów: haczyka i pętelki, która skleja się po naciśnięciu, oraz mocnego podkładu samoprzylepnego, który przyczepia się do powierzchni. Element haczykowy składa się z maleńkich plastikowych haczyków, które zaczepiają się o pętle drugiego elementu, tworząc mocne wiązanie.

Zastosowania rzepów samoprzylepnych

Samoprzylepny rzep jest powszechnie używany w różnych zastosowaniach, w tym do zabezpieczania tkanin, mocowania przedmiotów do ścian lub innych powierzchni oraz organizowania kabli i przewodów. W przypadku stosowania samoprzylepnych rzepów ważne jest, aby przed ich nałożeniem upewnić się, że powierzchnia jest czysta i sucha, ponieważ wszelkie zabrudzenia lub wilgoć mogą osłabić przyczepność kleju. Dobrym pomysłem jest również przetestowanie przyczepności do powierzchni. Rzep samoprzylepny to wygodny i wszechstronny sposób na mocowanie, który może znacznie ułatwić organizowanie i zabezpieczanie przedmiotów i podzespołów przed niepożądanym przesunięciem wobec powierzchni montażu i elementów sąsiadujących.

Elementy sprzedawane w ilości 5 sztuk.

Specyfikacja rzepów

  • Kolor: czarny
  • Rzepy samoprzylepne
  • Do mocowania baterii, odbiorników, regulatorów w modelach RC

Rzep samoprzylepny 70 x 30 mm - 5-pak Zestaw zawiera 5 kompletów rzepów.

Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 13.5 cm
Masa opakowania 0.005 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: