Zestaw radiatorów miedzianych do Raspberry Pi 4/3/2/B+/Zero - 8szt.

Indeks: DNG-10048 EAN: 6940526101482

Zestaw zawiera osiem radiatorów wykonanych z miedzi zapewniające chłodzenie dla minikomputera Raspberry Pi w wersji 4 ,3 B, 2 B, B+ oraz Zero. Dopasowane są one do układów scalonych znajdujących się na płytce i oddających najwięcej ciepłaZestaw zawiera 8 sztuk radiatorów. Radiatory nie posiadają warstwy z pastą termoprzewodzącą

Zestaw radiatorów miedzianych do Raspberry Pi 4/3/2/B+/Zero - 8szt.
36,20 zł
29,43 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Zestaw radiatorów miedzianych do Raspberry Pi 4/3/2/B+/Zero - 8 szt.

Zestaw zawiera osiem radiatorów wykonanych z miedzi zapewniające chłodzenie dla minikomputera Raspberry Pi w wersji 4 B, 3 B, 2 B, B+ oraz Zero. Dopasowane są one do układów scalonych znajdujących się na płytce i oddających najwięcej ciepła. Wymiary podstawy pojedynczej kostki to: 13 x 12 mm, wysokość wynosi 5 mm. Używając radiatorów z Raspberry w wersji 4B możliwe jest użycie ich na mikrokontrolerze głównym, który wytwarza najwięcej ciepła. Zestaw zawiera 8 sztuk radiatorów. Radiatory nie zawierają na swojej dolnej części warstwy z pasty termoprzewodzącej, należy zakupić ją osobno. 

W ofercie naszego sklepu znajdują się również pasty i taśmy termoprzewodzące dostępne pod tym linkiem.

Raspberry Pi - radiatory

Raspberry Pi wraz z zamontowanymi radiatorami.

Uwaga!

Podczas montażu należy zwrócić uwagę, aby nie zrobić zwarcia pomiędzy znajdującymi się obok innymi elementami elektronicznymi. Informujemy również, że obudowy z serii RS posiadają specyficzne otwory, które umożliwiają montaż tylko jednego radiatora.

Zestaw radiatorów miedzianych do Raspberry Pi 4/3/2/B+/Zero - 8 szt.

Oferujemy praktyczny zestaw ośmiu radiatorów przeznaczonych do wykorzystania w minikomputerach Raspberry Pi (w modelach 4, 3B, 3B, B+ oraz Zero). Radiator to element, który ma za zadania absorbować ciepło z elementu, który mocno się nagrzewa, zapobiegając tym samym szybszemu zużyciu lub nawet uszkodzeniu urządzenia. Zebraną energię cieplną ma za zadanie na przykład wypromieniować do powietrza.

Do prawidłowej pracy należy umieścić radiatory na płytce, w miejscu, gdzie wlutowane są układy scalone (tam wytwarza się największa ilość ciepła). Pamiętaj, że na spodzie radiatorów należy przed montażem umieścić specjalną pastę termoprzewodzącą.

Radiatory dla Raspberry Pi

W zestawie znajduje się osiem radiatorów, które wykonane są z miedzi, a ich wymiary to 13x12 mm, natomiast wysokość pojedynczej kostki to 5 mm.

W naszej ofercie znajdziesz więcej praktycznych akcesoriów do minikomputerów Raspberry Pi. Zapoznaj się z naszym asortymentem — posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju narzędzi, urządzeń i komponentów z dziedziny robotyki, automatyki, elektroniki analogowej i cyfrowej.

Szerokość opakowania 6.5 cm
Wysokość opakowania 19.2 cm
Głębokość opakowania 0.8 cm
Masa opakowania 0.052 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Zestaw radiatorów miedzianych do Raspberry Pi 4/3/2/B+/Zero - 8szt.

4.8/5

Średnia Ocena

5

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Adam 04.05.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Radiator mógłby być trochę większy. Wysokość jest idealna. Przy prędkości wentylatora 5V chłodzenie jest bardzo dobre, jednak hałas wentylatora jest godny pochwały. Temperatura około 45-60 st. Gdy prędkość wynosi 3 V, temperatura wynosi około 45-75 stopni podczas odtwarzania filmów lub YouTube. RasPi jest zamaskowany do 2147 MHz. Ta ocena dotyczy modeli z 8 gigabajtami pamięci RAM i 4 gigabajtami pamięci RAM. Pi 3B+ działa dobrze i dobrze chłodzi przy 5V i 3V. !!! Powinien być wyposażony w taśmę grzewczą do mocowania radiatora do procesora. !!!
Wiesław J. 07.04.2021 Potwierdzony zakup
Spełnia wymagania
Michał M. 27.02.2021 Potwierdzony zakup
radiatory ok, tylko jeden rozmiar ale dają radę
Edward 19.03.2023 Potwierdzony zakup
Stanislav 08.03.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: