Podwójne koło pasowe - wiszące - 10x15mm - 2szt.

Indeks: GRL-12571 EAN: 5904422341190

Podwójne, wiszące, metalowe koło pasowe o szerokości 10 mm i średnicy 15 mm. Koło może obracać się o 360°. Wymiary całości to: 56 x 34 x 21 mm.

Podwójne koło pasowe - wiszące - 10x15mm - 2szt.
27,90 zł
22,68 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Podwójne koło pasowe - wiszące - 10x15mm - 2 szt.

Podwójne, wiszące, metalowe koło pasowe o szerokości 10 mm i średnicy 15 mm. Koło może obracać się o 360° i stanowi przejściówkę do silników. Wymiary całości to: 56 x 34 x 21 mm.

Specyfikacja techniczna koła pasowego

  • Materiał: stal
  • Ilość kół: 2
  • Typ: wiszące
  • Wymiary koła: 10 x 15 mm
  • Możliwość obrotu: 360°
  • 2 sztuki w zestawie
  • Wymiary całości: 56 x 34 x 21 mm
Podwójne koło pasowe.

Podwójne koło pasowe.

Napęd przez koła pasowe w układzie bloku linowego

Wykonując różne prace budowlane, bardzo często konieczne jest zadbanie o ciągłość dostępu do materiałów budowlanych i elementów montażowych. Szczególnie wtedy, kiedy potrzebne są duże ilości materiału, a musimy je przenieść np. z dwóch bardzo odległych od siebie pomieszczeń w linii prostej lub wciągnąć je na rusztowanie znajdujące się na bardzo dużej wysokości. W takiej sytuacji, rozwiązaniem, które zdecydowanie usprawni naszą pracę, jest zbudowanie układu bloku linowego, który możemy zbudować wykorzystując liny, wciągarkę z napędem ręcznym lub elektrycznym oraz oferowane podwójne koło pasowe wykonane ze stali nierdzewnej.

Solidne wykonanie gwarantujące niezawodność przenoszenia ciężkich ładunków

Budując układ mechaniczny bloku linowego napędzanego ręcznie lub poprzez wyciągarkę linową, nieodzowne jest zadbanie, aby konstrukcja układu bloku linowego była bezpieczna w ciągłej eksploatacji. Szczególnie należy zwracać uwagę na stan techniczny lin prowadzących, aby były one pozbawione pęknięć i korozji, które mogłyby doprowadzić do osłabienia wytrzymałości liny i w konsekwencji zablokowania kół pasowych w miejscu uszkodzenia lub nawet pęknięcia liny wskutek przeciążenia. Liny jak i koła pasowe należy także okresowo smarować za pomocą smaru wypierającego wilgoć i zmniejszającego tarcie pomiędzy powierzchniami liny i kół pasowych bloczka.

Szerokość opakowania 11.5 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 6 cm
Masa opakowania 0.115 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: