Kategorie

Filamenty ABS

ABS jest tworzywem sztucznym wykorzystywanym na całym świecie. Producenci chętnie wybierają ten materiał, ponieważ charakteryzuje się on wytrzymałością, plastycznością i atrakcyjną ceną. Czy filamenty ABS są dobrym rozwiązaniem do druku 3D? Zapoznajcie się z naszymi produktami i sami przekonajcie się, że jest to produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Filtrowanie

Filament - materiał
Filament - średnica:
Kolor:
Masa:
Producenci

Zastosowanie i parametry filamentów ABS

Trzeba przyznać, że druk trójwymiarowy rozwija się z każdym rokiem. Od wielu lat do dyspozycji mamy drukarki 3D w prywatnych domach. Specjaliści o wysokich wymaganiach mają dostęp do części, dzięki którym sami mogą zbudować takie urządzenie, dostosowując je do indywidualnych oczekiwań. Filament ABS jest bez dwóch zdań najpopularniejszym produktem, który spotkać można zarówno u profesjonalistów, jak i amatorów.

Warto więc zapoznać się z podstawami, by stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. W Botland.com.pl oferujemy filamenty z tworzywa ABS w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu wszyscy bez problemu wybiorą swój ulubiony odcień do prostych projektów lub wydrukują poszczególne części do bardziej skomplikowanych konstrukcji. Do najważniejszych cech tworzywa ABS należy zaliczyć: wytrzymałość, niezawodność, elastyczność, odporność temperaturową, rozpuszczalność w acetonie. Doskonale nadaje się do produkcji elementów ruchomych.

Jak wybrać filament ABS? Sklep Botland.com.pl pomaga w zakupach

Wszystko zależy od koloru, który potrzebujecie. Dysponujemy najlepszymi markami w naszym dlatego, dlatego nieistotne, jaką markę wybierzecie, ponieważ zawsze otrzymacie produkt z najwyższej półki. Posiadamy w ofercie takimi producentami jak: Velleman, Spectrum, Devil Design.

Wszystkie filamenty posiadają standardową średnicę 1,75mm. Oferujemy jednak szpule o gramaturze 500, 750, 800 i 1000g. Jakie barwy i odcienie dostępne są dla użytkowników sięgających po filamenty ABS? Bezbarwny, biały, czarny, czerwony, jasnopomarańczowy, naturalny, niebieski, pomarańczowy, szary, zielony, żółty. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Pomożemy dopasować komponenty do zamówienia, by zagwarantowały one zadowolenie.