Kategorie

Przewody połączeniowe

Łącząc ze sobą poszczególne elementy konstrukcji, należy skupić się na najwyższej jakości wykorzystywanych produktów, by przepływ impulsów był płynny i równomierny. Przewody połączeniowe są podstawowym akcesorium podczas konstruowania i projektowania sprzętu lub gadżetów elektronicznych, więc warto zadbać o ich rozmiar, wydajność i ułożenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Botland.com.pl.

Filtrowanie

Przewód - Typ:
Przewód - M/Ż:
Ilość pinów
Kolor:
Długość przewodu:
Raster:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Dopasuj rodzaj kabli do swoich oczekiwań

Posiadamy w swojej ofercie kable, które charakteryzują się różnym typem i rodzajem wtyków. Dzięki temu gwarantujemy doskonałe dopasowanie produktów do konkretnych oczekiwań naszych klientów. Świetnym przykładem są m.in. przewody zakończone złączem z haczykiem, dzięki czemu można stosować je jako kable testowe podczas wykorzystania męskich wtyków goldpin – łączenie różnych element w szybki i komfortowy sposób, jest ułatwieniem dla konstruktorów, którzy często muszą poprawiać poszczególne projekty. Zaoszczędzony czas można wykorzystać m.in. do wprowadzenia kolejnych innowacji.

Dysponujemy w swojej ofercie innymi produktami, do których należą, np.: przewody wykorzystujące złącze typu “krokodylki” i goldpin, kable z wtykami męsko-męskimi, żeńsko-męskimi lub żeńsko-żeńskimi, a nawet taśmy IDC z różną ilością pinów (10, 14, 16, 26, 6). Dla wygody użytkowników łączących ze sobą poszczególne elementy z pomocą lutownicy oferujemy przewody, których końcówki zostały pokryte cyną.

Kable, czyli podstawa podczas projektowania, testowania i użytkowania

Projektując system podnoszenia rolet, potrzebujesz zarówno czujników, siłowników, kontrolera i elementów, dzięki którym wszystko ze sobą połączysz w odpowiedni sposób. Przekazanie sygnału z czujnika do pilota, który wysyła impuls do siłowników, wymaga zastosowania przewodów połączeniowych wysokiej jakości, ponieważ od nich często zależy satysfakcja z pracy układu.

Podczas testowania projektu na płytkach stykowych, warto wykorzystać długie przewody połączeniowe, pozwalające na osiągnięcie maksymalnego komfortu pracy – na tym etapie, nie musisz wszystkiego umieszczać w niewielkiej obudowie i minimalizować długość kabli, by nie zajmowały one dużej ilości miejsca, więc warto wykorzystać ten moment w maksymalnie wygodny sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Botland.com.pl, gdzie każdy z was znajdzie wszystko, co stanowi niezbędne wyposażenie miłośników robotyki, komputeryzacji i automatyki.