Kategorie

Kontrolery do gier USB

Kontrolery do gier na USB są wykorzystywane przede wszystkim przez amatorów wirtualnych rozgrywek. Umożliwiają m.in. szerszą funkcjonalność i bardziej wszechstronne użytkowanie w porównaniu do tradycyjnej klawiatury. Korzystają z nich zarówno osoby, które bardzo często oddają się swojemu hobby, jak i niedzielni gracze. Pady do gier na USB dostępne w naszym sklepie różnią się od siebie nie tylko kształtem, ale również przeznaczeniem. Oferujemy zarówno modele do komputera stacjonarnego, jak i minikomputera Raspberry Pi i platformy Arduino. W asortymencie sklepu Botland można znaleźć bezprzewodowe i przewodowe egzemplarze, dzięki czemu dopasowanie konkretnego modelu do osobistych preferencji użytkownika nie stanowi problemu.

Filtrowanie

KM - Rodzaj urządzenia
KM - Przepustowość WiFi
KM - Częstotliwość WiFi
KM - Porty LAN
KM - Przepustowość WAN / LAN
KM - Typ
Producenci

Rodzaje kontrolerów do gier

W zależności od potrzeb, oferujemy m.in. budżetowe egzemplarze charakteryzujące się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. Ponadto dostępne są również pady do PC imitujące popularne niegdyś kontrolery m.in. do konsoli Super Nintendo i Sega Genesi. Niska waga w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami sprawiają, że użytkowanie padów oferowanych przez nasz sklep jest niezwykle komfortowe. Co więcej, pełna kompatybilność ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi takimi jak Windows i macOS gwarantuje wszechstronne zastosowanie. Pady do gier na USB przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników, oprócz większej liczby przycisków oraz popularnych analogów, mają dwa tryby pracy: cyfrowy i analogowy. W asortymencie sklepu Botland znajdziesz również bezprzewodowe kontrolery do PS3, których cechą charakterystyczna jest wibracja i komunikacja z urządzeniem bazowym za pomocą odbiornika dołączonego do zestawu. W naszej ofercie są dostępne różne kolory kontrolerów, od klasycznego czarnego, poprzez biały, czerwony, szary oraz egzemplarze z kolorowymi elementami. Dla najbardziej zaawansowanych użytkowników szczególnie polecamy kontrolery do gier obsługujące nie tylko komunikację Bluetooth, ale również Wi-Fi i radiową za pomocą gniazda XBee. Ponadto kilkanaście w pełni konfigurowalnych przycisków zapewnia całkowitą personalizację urządzenia.

Dodatkowa funkcjonalność

W ofercie sklepu Botland znajdziesz pady do gier na USB przeznaczone nie tylko do komputera, ale również do smartfonów wyposażonych w system operacyjny iOS i Android. Co więcej, tego typu kontroler może połączyć się również z telewizorem i TV Boxem, dzięki czemu możesz swobodnie sterować zarówno w grach, jak i aplikacjach. Bezprzewodowy pad łączy się z innymi urządzeniami za pomocą modułu Bluetooth, a jego maksymalny zasięg wynosi nawet 10 m, co w zupełności wystarczy w przypadku korzystania z pada w warunkach domowych. W naszym asortymencie znajdziesz modele z trybami XINPUT, DINPUT oraz niezwykle przydatną funkcją turbo, polecaną szczególnie do współpracy z minikomputerem Raspberry Pi.

Najważniejsze cechy

Kontroler do gier na USB powinien być przede wszystkim użyteczny, dlatego w naszej ofercie dostępne są modele różniące się od siebie m.in. długością przewodu, liczbą i ułożeniem przycisków, kształtem oraz dodatkową funkcjonalnością. Szeroki wybór sprawia, że możesz wybrać taki model, który będzie Ci z powodzeniem służył przez wiele godzin rozgrywek.