Kategorie

Gry edukacyjne

Gry edukacyjne dla dzieci uczą nie tylko kreatywnego i logicznego myślenia, ale również niezwykle przydatnej umiejętności rozwiązywania problemów. W naszym sklepie znajdziesz produkty przeznaczone dla uczniów w każdym przedziale wiekowym, dzięki czemu wybór konkretnego modelu nie stanowi problemu. Nie ma lepszego pomysłu na spędzanie wolnego czasu z dziećmi niż nauka poprzez zabawę. Oferowane przez nas gry gwarantują wiele godzin interesującej rozgrywki zarówno dla maluchów, jak i dorosłych. W asortymencie Botland znajdują się również egzemplarze przeznaczone dla szkół, z których Twoje dziecko dowie się wielu ciekawych rzeczy, np. o prądzie. Gra edukacyjna jest niezwykle wciągająca, dlatego jest dobrą alternatywą dla komputera lub smartfona.

Multimedialna gra edukacyjna w Twoim domu

W naszej ofercie znajdziesz m.in. gry, które uczą podstawowych pojęć w programowaniu, takich jak np. pętla. W tego typu grach uczestnicy układają klocki, które tworzą komendy programistyczne. Dzięki takim rozrywkom, dzieci rozwijają intuicję algorytmiczną oraz uczą się pracy w grupach. Oferujemy również zestawy edukacyjne przeznaczone m.in. dla szkół, które w bardzo przystępny sposób pokazują nie tylko zasady działania prądu, ale również umożliwiają przeprowadzenie interesujących eksperymentów z wykorzystaniem elektromagnesów i silników. Kolejną ciekawą propozycją jest około programistyczna gra edukacyjna, której celem jest m.in. układanie klocków w logiczne schematy. Dla nieco starszych dzieci idealnym pomysłem np. na prezent jest przenośna konsola, która wymaga samodzielnego złożenia. Tego typu produkt uczy nie tylko znajomości podstawowych elementów elektronicznych i zasad ich działania, ale również, w jaki sposób połączyć poszczególne części. Pod Twoim nadzorem dziecko dowie się wszystkiego o podstawach lutowania, a co więcej, posiądzie podstawową wiedzę dotyczącą programowania mikrokontrolerów w języku C/C++ i działania gier. Nabyta wiedza elektroniczna może przerodzić się w nowe hobby, które w przyszłości przekształci się w zawód.

Edukacyjny robot dla dzieci

W asortymencie Botland znajdziesz również roboty przeznaczone do nauki programowania od najmłodszych lat. W skład zestawu, oprócz drewnianego robota, wchodzi m.in. tablica kontrolna, plansza wykorzystywana podczas rozgrywki, książka oraz kilkanaście drewnianych klocków, które stanowią język programowania. Robot komunikuje się poprzez moduł Bluetooth umożliwiający rozgrywkę zarówno w domu, jak i w sali szkolnej. Tego typu produkt jest przeznaczony m.in. dla dzieci, które spędzają zbyt dużo czasu przed ekranem komputera.

Pozostałe zestawy dla dzieci

Gra edukacyjna powinna być przede wszystkim wciągająca i interesująca dla dzieci, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz gotowe zestawy do nauki programowania umożliwiające stworzenie takich projektów jak inteligentny dom, innowacyjne ubrania i wiele więcej. Zarówno wiedza elektroniczna, jak i informatyczna jest przekazywana w przystępny i zrozumiały sposób, dzięki czemu efekty nauki są widoczne niemal natychmiast. Multimedialna gra edukacyjna jest jednym z najciekawszych prezentów, jakie możesz wręczyć swojemu dziecku. Ponadto wspólne chwile spędzone na rozwiązywaniu różnych łamigłówek będą najlepszym wspomnieniem.