Kategorie

Diody LED i akcesoria

Diody emitujących promieniowanie w zakresie światła widzialnego. Ilość możliwości, które oferowane są przez takie akcesoria jak diody LED, jest niezwykle zaskakująca. Mogą służyć m.in. jako element aranżacji wnętrza, energooszczędne oświetlenie pomieszczeń, sygnalizacja alarmowa lub diody informujące o pracy urządzeń.

Podkategorie

 • Diody LED

  Dioda elektroluminescencyjna (LED) to półprzewodnikowe źródło światła, często stosowane w sprzęcie elektronicznym z uwagi na ich dobre parametry optyczne i elektryczne oraz niską cenę. Dioda LED świeci zazwyczaj światłem jednego koloru, aczkolwiek dostępne są w naszym sklepie...

 • Diody LED RGB

  Stosowanie podstawowych i niewielkich (czasem pozornie nawet mało istotnych) elementów, tworzy wyjątkową całość zaawansowanej konstrukcji. Diody LED RGB  są wyposażeniem, które mimo tego, że jest tanie i dostępne w wielu wariantach, znajduje się niemal w...

 • Paski i matryce LED

  Paski, łańcuchy i matryce złożone z diod LED.

 • Diody LED laserowe

  Lasery powstały prawie 80 lat temu, jednakże przez większość swojej historii były to ogromne moduły laserowe o wysokiej cenie, które pracowały głównie w laboratoriach fizycznych. Od wynalezienia i wprowadzenia do sklepów diod laserowych ich cena drastycznie spadła, co...

 • Diody IR podczerwone

  Promieniowanie podczerwone (IR), to promieniowanie elektromagnetyczne o dłuższych długościach fali niż światło widzialne, a zatem jest niewidoczne dla ludzkiego oka. Długości fal podczerwieni rozciągają się od nominalnej czerwonej krawędzi widma widzialnego przy 700 nm, aż do...

 • Oprawki do diod LED

  Plastikowe i metalowe oprawki montażowe do diod LED.

 • Sterowniki diod LED

  Moduły do sterowania diodami LED.


Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Moc nominalna:
LED długość fali:
Długość przewodu:
LED - ilość diod:
LED rodzaj:
LED barwa:
LED cyfrowe:
LED strumień
LED kąt świecenia
LED kształt
LED montaż
LED żarówka gwint:
Klasa szczelności:
LED soczewka:
Klasa energetyczna

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Z pomocą kolorowych diod LED, można stworzyć również moduły reklamowe i informacyjne, które będą doskonale widoczne zarówno za dnia, jak i w ciągu nocy – technologia LED udostępnia użytkownikom wiele wspaniałych możliwości, natomiast my staramy się dostarczyć najlepszych podzespołów, które będą spełniać oczekiwania wszystkich klientów! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu!

Diody LED i akcesoria – wszystko, czego potrzebujesz


Chcesz stworzyć wyjątkowy klimat w swoim pokoju? Zależy ci na podkreśleniu detali i umieszczeniu jak największej źródeł ilości światła? Doskonałym wyborem będzie dla ciebie pasek RGB (dostępne w wersji 30, 48 i 60 diod LED na metr taśmy) – po podłączeniu modułu do prostego systemu Arduinio i zasilacza, istnieje możliwość ustawienia emisji różnych kolorów z 24-bitowej palety.

Dysponujemy również:

Oferujemy najlepszej jakości diody LED i akcesoria, by zadowolić użytkowników, którzy cenią profesjonalne wykonanie, doskonałe materiały oraz świetny stosunek oferty do ceny!

Dobierz odpowiednie dodatki, by wykorzystać z pełni potencjał technologii LED


Stosując wysokiej jakości zasilacze do taśm i pasków, konektory o dopasowanej długości, zaawansowane sterowniki, czujniki, profile, zaślepki oraz tuleje dystansowe, można uzyskać niesamowicie efektowne konstrukcje, bez obaw o bezpieczeństwo użytkowania.

Dbamy o to by produkty, które trafiają do naszych klientów, charakteryzowały się bezpieczeństwem w czasie pracy i posiadały wszystkie najważniejsze certyfikaty.