Kategorie

Siłowniki liniowe

Automatyka i robotyka wyręczają ludzi w wielu żmudnych czynnościach, które wymagają powtarzalnego schematu. Nie ma nic dziwnego, że robotyczne ramiona zastępują pracowników na liniach produkcyjnych i przy pracach segregacyjnych. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie siłowniki liniowe, które stosowane są już we wszystkich gałęziach przemysłu produkcyjnego.

Filtrowanie

Napięcie nominal.:
Moment obrotowy:
Silnik - Prędkość liniowa:
Silnik - Wysuw:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Siłowniki liniowe i praca na taśmie

Pracownicy są przerażeni tym, że produkcja coraz częściej staje się całkowicie automatyczna. Nie ma w tym nic zaskakującego, w końcu jest to klasyczna optymalizacja kosztów i ryzyka dla przedsiębiorcy. Robotyczne ramię nie odczuwa zmęczenia, nie pobiera pensji, nie trzeba opłacać ubezpieczenia i nie potrzebuje przerw oraz benefitów. Czasem może jedynie ulec awarii, jednak do naprawy jest potrzebny jeden pracownik, który stale będzie serwisował kilka urządzeń jednocześnie – dodatkowo taka linia może pracować przez całą dobę. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie siłowniki liniowe najwyższej jakości, które są w stanie zastąpić ludzkie mięśnie.

Siłowniki liniowe w niewielkich robotach prywatnych

Skoro jest to element, odpowiadający ludzkim kończynom, jest on odpowiedzialny za przenoszenie przedmiotów, warto brać go pod uwagę podczas projektowania zdalnie sterowanych robotów. Niewielkie robotyczne ramię do czynności prywatnych, również może zastępować człowieka, wykonując takie czynności jak pisanie na kartce papieru, wypalanie w drewnie, szlifowanie, a nawet druk 3D – możliwości są nieograniczone, a wszystko sprowadza się do wyobraźni projektantów i umiejętności konstruktorów oraz programistów, którzy będą tworzyć dany system. Botland oferuje swoim klientom najwyższej jakości siłowniki liniowe, wykonane z najlepszych materiałów i zaprojektowane z ogromną precyzją. Dysponujemy zarówno szybkimi modelami, które w błyskawicznym tempie będą wykonywać lekką pracę, jak i produktami nieco wolniejszymi, ale mogącymi udźwignąć ponad 300 kg! Oczywiście chcąc spełnić oczekiwania wszystkich osób zainteresowanych naszym asortyment, przygotowaliśmy również egzemplarze wypośrodkowane, by można było dostosować je do swoich oczekiwań i wymagań – korzystając z Botland, otrzymujesz gwarancję satysfakcji, która przełoży się na twój projekt i jego jakość.

Popularne produkty w tej kategorii: