Kategorie

Rozszerzenia GPIO nakładki Hat do Raspberry Pi

Podstawowa rozbudowa Raspberry Pi 3 to zbyt mało? W takim razie warto sięgnąć po rozszerzenia GPIO, które rozbudowują możliwości platformy. Ambitne i zaawansowane projekty nie muszą ograniczać się do schematów dostępnych w sieci. Jeśli jesteście doświadczonymi programistami i konstruktorami, z pewnością docenicie możliwości oferowane w tej kategorii. Otworzą one przed Wami zupełnie nową drogę rozwoju.

Podkategorie


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Raspberry Pi – rozszerzenie GPIO i moduły wspierające pracę minikomputerów

Co znajdziecie w tej kategorii? Dysponujemy m.in. takim asortymentem jak:

i inne moduły Raspberry GPIO, wspierające dane środowisko programistyczne.

Wyprowadzenia i wprowadzenia GPIO Raspberry Pi 3 są wielozadaniowym wtykiem, który można spożytkować w dowolny sposób. Doskonałym przykładem uniwersalnych zastosowań są płytki wielozadaniowe, które mogą automatycznie stać się bazą przy produkcji karty audio, czujników odległości, modułów sterujących itp. Technologia jest fascynująca, a wykorzystując jej potencjał, możecie tworzyć wspaniałe urządzenia poprawiające komfort i bezpieczeństwo życia.

Zastosowanie i funkcjonalność, czyli kiedy sięgnąć po nakładki

Chociaż platforma miała być wyposażeniem edukacyjnym, dziś wybierana jest do innowacyjnych i ambitnych konstrukcji. Raspberry Pi Shield zapewnia wspaniałe możliwości wykorzystywane do monitoringu obiektów, parametrów lub procesów, automatyzację nieruchomości i ruchomości, a nawet rozbudowę funkcjonalności robotów oraz inteligentnych urządzeń.

Zachęcamy każdego, by wypróbował nakładki prototypowe Raspberry GPIO. Dzięki nim w szybki i prosty sposób sprawdzicie, czy Wasz projekt działa w sposób satysfakcjonujący, nim przejdziecie do finalnego łączenia. To naturalnie nie wszystko, lecz zachęcamy, by każdy sam przekonał się o tym, jakie części, nakładki i moduły na niego czekają w tym miejscu.

Nakładki Raspberry GPIO dostępne w Botland.com.pl to asortyment przygotowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Elementy o wysokiej wydajności i perfekcyjnym wykonaniu zapewniają maksymalny poziom zadowolenia, dzięki czemu możemy zagwarantować Wam udaną inwestycję.