Kategorie

Akcesoria FORBOT

Obudowy oraz uniwersalne podstawki, które ułatwiają budowę urządzeń na bazie Arduino i Raspberry Pi. Oprócz tego, w ofercie posiadamy również gadżety FORBOT-a, których zakup wspiera tworzenie kolejnych kursów elektroniki i programowania.

FORBOT: Elektronika i robotyka dla każdego

FORBOT to jeden z najbardziej znanych portali popularyzujących elektronikę, robotykę i programowanie. Możesz znaleźć tam fascynujące artykuły blogowe opisujące najnowsze dokonania techniki oraz szeroką bazę wiedzy przydatnej we wszystkich dziedzinach ścisłych, a także katalog polecanych firm realizujących usługi z pokrewnych branż. Na stronie dostępne jest również forum, dzięki któremu użytkownicy mogą pomagać sobie w rozwiązywaniu pojawiających się problemów oraz budować wspólną społeczność. FORBOT słynie też z kursów, które pozwalają poznać zasady działania elektryczności i podstawy funkcjonowania sprzętu elektronicznego oraz zdobyć wiedzę związaną z przeznaczeniem poszczególnych komponentów, tworzeniem własnych konstrukcji czy programowaniem gotowych robotów i innych urządzeń.

Zestawy i kursy FORBOT

Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z kursów FORBOT, koniecznie zajrzyj do odpowiedniej kategorii w naszym sklepie. Znajdziesz tam szeroki wybór zestawów skompletowanych z myślą o realizowaniu materiału dydaktycznego zawartego w poszczególnych kursach – dzięki temu nie tylko nie będziesz musiał samodzielnie kompletować potrzebnego wyposażenia, ale również zyskasz okazję zakupu wszystkich niezbędnych produktów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Akcesoria i gadżety FORBOT

Akcesoria i gadżety FORBOT to doskonała propozycja zarówno dla fanów tego portalu, jak i wszystkich miłośników elektroniki. Dostępne w tej kategorii produkty możesz wykorzystać jako uzupełnienie zestawów do kursów FORBOT, a także korzystać z nich osobno. To również wspaniały pomysł na kreatywny, miły i praktyczny prezent, który możesz ofiarować w prezencie bliskiej osobie interesującej się elektroniką, robotyką czy programowaniem. Wszystkie akcesoria i gadżety dostępne w tym dziale zostały starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą służyć Ci długo i niezawodnie.

Jakie akcesoria FORBOT oferujemy?

Wśród akcesoriów FORBOT dostępnych na naszej stronie znajdziesz między innymi obudowy do płytek rozwojowych wykorzystywanych podczas realizowania kursów – Arduino Uno i Raspberry Pi 4B. Dzięki obudowie minikomputery będą znacznie mniej narażone na zabrudzenia czy potencjalne uszkodzenia mechaniczne, a także będą się prezentowały estetycznie. Oferujemy również podkładki pod płytki stykowe i minikomputery, które pozwalają ustabilizować całą konstrukcję i ułatwiają dostęp do poszczególnych elementów podczas pracy. W naszej ofercie znajdziesz podkładki wykonane z drewna oraz plexi.

Jakie gadżety FORBOT znajdziesz w tym dziale?

Gadżety FORBOT to świetna propozycja dla miłośników tego słynnego bloga lub osób uczących się przy pomocy dostępnych na portalu kursów. W naszym sklepie znajdziesz różne przydatne drobiazgi z logo FORBOT, które są nie tylko estetyczne, ale także praktyczne. Znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub uzupełnienie domowej kolekcji naczyń jest na przykład gustowny, czarno-niebieski kubek o pojemności 370 ml. Znajdziesz tu także solidnie wykonany otwieracz do kapsli z możliwością przytwierdzenia do kluczy oraz wygodną podkładkę pod mysz, która ułatwi Ci pracę przy komputerze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gadżetów i akcesoriów FORBOT, a także z pozostałym asortymentem dostępnym w innych kategoriach sklepu Botland.