Kategorie

Obudowy do Raspberry Pi Zero

Mini Komputery Raspberry Pi to wyspecjalizowany sprzęt elektroniczny, ale jak każde urządzenie elektroniczne używane w nieodpowiedni sposób, lub w nieodpowiednich warunkach, odmówi nam prędzej czy później posłuszeństwa. Wychodzimy naprzeciw problemom natury technicznej i proponujemy Państwu różnorodne obudowy do Raspberry Pi Zero. Zabezpieczcie swoje drogocenne projekty, wykorzystując nasze obudowy i poświęć swój cenny czas na dalsze usprawnianie swojego systemu.

Malinowe Pi

Platforma wymyślona do wspierania nauki informatyki przedstawiona 29 lutego 2012 roku zyskała znacznie większą popularność, niż spodziewali się tego sami twórcy. Rodzina Raspberry z czasem zaczęła się mocno rozrastać i dziś trudno już wymienić z głowy wszystkie zaprezentowane modele. Najnowszy z oznaczeniem czwórki pojawił się w 2019 roku. Niesłabnącą popularnością cieszy się model Zero i Zero W. Kompaktowy i wydajny, świetnie się sprawdza jako domowy mini komputerek. Po zakupie obudowy do Raspberry Pi Zero śmiało, można go wykorzystywać w trudniejszych warunkach.

Mały do zadań specjalnych

W naszym sklepie dostępne są obudowy pasujące do jednopłytowego komputera Raspberry Pi Zero. Obudowy do Raspberry Pi Zero pozwalają na swobodne wykorzystanie Raspberry Pi Zero jako jednostki centralnej na przykład w systemach automatyki domowej, gdzie istnieje potrzeba kontrolowania rozproszonych czujników ruchu, wilgotności czy temperatury. Po zastosowaniu takich czujników możemy zdalnie lub poprzez harmonogram sterować na przykład temperaturą ogrzewania poprzez układ sterowania zaworami centralnego ogrzewania. Obudowa pozwala urządzeniu na zniesienie trudniejszych warunków przez dłuższy czas.

Rodzina Raspberry

W naszym sklepie Botland dostępna jest pełna gama urządzeń z rodziny Raspberry Pi. Od pierwszych modeli do najnowszej czwórki. Dysponujemy również pełną ofertą na akcesoria i zestawy dla urządzeń spod znaku maliny. W skład tego wchodzą np. Obudowy do Raspberry Pi Zero. Minikomputery wielkości karty kredytowej czy kart do gry w wersji Zero są jeszcze bardziej kompaktowe, co pozwala na zastosowanie ich wcześniej niedostępnych miejscach, jak na przykład miniaturowe roboty czy systemu sterowania. Zapraszamy wszystkich miłośników majsterkowania i elektroniki do zapoznania się z naszą bogatą ofertą rodziny Raspberry Pi.