Kategorie

Obudowy do Raspberry Pi Zero

Mini Komputery Raspberry Pi to wyspecjalizowany sprzęt elektroniczny, ale jak każde urządzenie elektroniczne używane w nieodpowiedni sposób lub w nieodpowiednich warunkach prędzej czy później odmówi nam posłuszeństwa. Wychodzimy naprzeciw problemom natury technicznej i proponujemy Państwu różnorodne obudowy do Raspberry Pi Zero. Warto zabezpieczyć swoje projekty, wykorzystując nasze obudowy.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Malinowe Pi

Platforma wymyślona do wspierania nauki informatyki przedstawiona 29 lutego 2012 roku zyskała znacznie większą popularność, niż spodziewali się tego sami twórcy. Rodzina Raspberry z czasem zaczęła się mocno rozrastać i dziś trudno już wymienić z głowy wszystkie zaprezentowane modele. Najnowszy z oznaczeniem czwórki pojawił się w 2019 roku. Niesłabnącą popularnością cieszy się model Zero i Zero W. Kompaktowy i wydajny, świetnie się sprawdza jako domowy mini komputerek. Po zakupie obudowy do Raspberry Pi Zero urządzenie jest mniej podatne na uszkodzenia.

Mały do zadań specjalnych

W naszym sklepie dostępne są obudowy pasujące do jednopłytowego komputera Raspberry Pi Zero. Obudowy do Raspberry Pi Zero pozwalają na swobodne wykorzystanie Raspberry Pi Zero jako jednostki centralnej na przykład w systemach automatyki domowej, gdzie istnieje potrzeba kontrolowania rozproszonych czujników ruchu, wilgotności czy temperatury. Po zastosowaniu takich czujników możemy zdalnie lub poprzez harmonogram sterować na przykład temperaturą ogrzewania poprzez układ sterowania zaworami centralnego ogrzewania. Obudowa zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem.

Rodzina Raspberry

W naszym sklepie Botland dostępna jest pełna gama urządzeń z rodziny Raspberry Pi. Od pierwszych modeli do najnowszej czwórki. Dysponujemy również pełną ofertą na akcesoria i zestawy dla urządzeń spod znaku maliny. W skład tego wchodzą np. Obudowy do Raspberry Pi Zero. Minikomputery wielkości karty kredytowej czy kart do gry w wersji Zero są jeszcze bardziej kompaktowe, co pozwala na zastosowanie ich we wcześniej niedostępnych miejscach, jak na przykład miniaturowe roboty czy systemy sterowania. Zapraszamy wszystkich miłośników majsterkowania i elektroniki do zapoznania się z naszą bogatą ofertą rodziny Raspberry Pi.