Aluminiowy orczyk Feetech FK-AP-10 - 96mm / 6mm

Indeks: FTC-09191 EAN: 5904422312848

Aluminiowy orczyk firmy Feetech o długości 9,6 cm i średnicy otworu montażowego 6 mm. Posiada dwie śruby do regulacji. Kompatybilny z serwami typu standard.

Aluminiowy orczyk Feetech FK-AP-10 - 96mm / 6mm
22,90 zł
18,62 zł netto
Zapłać później
Producent: Feetech

Opis produktu: Aluminiowy orczyk Feetech FK-AP-10 - 96mm / 6mm

Aluminiowy orczyk firmy Feetech o długości 9,6 cm i średnicy otworu montażowego 6 mm. Posiada dwie śruby do regulacji. Kompatybilny z serwami typu standard.

Specyfikacja orczyka

  • Materiał wykonania: aluminium
  • Ilość zębów: 25T
  • Kolor: srebrny
  • 2 śruby regulacyjne imbus 1,5 mm (klucz dostępny osobno)
  • Długość: 96 mm
  • Szerokość: 15 mm
  • Otwór montażowy: 6 m

Przedmiotem sprzedaży jest orczyk. Serwo należy zakupić osobno.

Aluminiowy orczyk Feetech FK-AP-10 - 96mm / 6mm - współpraca elementu z serwomechanizmami do robotów i modeli pojazdów RC

Zarówno roboty miniaturowe do celów hobbystycznych jak i profesjonalne roboty przemysłowe, mają w swojej konstrukcje liczne elementy i podzespoły ruchome, które muszą ze sobą współpracować w sposób ciągły i niezawodny. Dotyczy to także miniaturowych pojazdów sterowanych drogą radiową. Takie czynności w robotach jak ruchy ramion i przystawek pomocniczych, czy też w miniaturowych modelach RC - zmiana położenia przepustnicy w gaźniku silnika spalinowego w celu ,,dodania gazu” - jest to odpowiedź na zadane wymuszenie, tj. przesunięcie dźwigni lub przestawienie przełącznika z przypisaną mu funkcją. Takie i podobne mniej bądź bardziej złożone procesy, odbywają się za pośrednictwem serwomechanizmów - niewielkich, precyzyjnych układów elektromechatronicznych, które w odpowiedzi na zadany sygnał wykonują obrót o kąt proporcjonalny do parametrów sygnału sterującego. Aby serwomechanizm mógł przekazać moment napędowy do elementu docelowego, niezbędne jest użycie dwóch elementów pośredniczących - popychacza i tarczy zwanej orczykiem, którą zakłada się na oś serwomechanizmu.

Aluminiowy orczyk Feetech FK-AP-10 - 96mm / 6mm - budowa elementu

Orczyk aluminiowy Feetech FK-AP-10 ma średnicę zewnętrzną wynoszącą 96mm i średnicę wewnętrzną wynoszącą 6mm. W pobliżu otworu montażowego, zostały umieszczone dwie śruby zaciskowe, które umożliwiają optymalne dostosowanie montażu orczyka również pod niestandardowe średnice osi serwomechanizmów. Ramiona orczyka mają nawiercone otwory, dzięki którym możemy zamontować popychacze, odpowiednio dopasowując ich maksymalny kąt wychylenia.

Szerokość opakowania 9.6 cm
Wysokość opakowania 1.2 cm
Głębokość opakowania 0.6 cm
Masa opakowania 0.011 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Aluminiowy orczyk Feetech FK-AP-10 - 96mm / 6mm

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
ANDRZEJ 19.02.2023 Potwierdzony zakup
Zgodnie z zamówieniem

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: