Koło z oponą 65x13mm - białe

Indeks: DNG-13946 EAN: 5903351248174

Białe koło z czarną, gumową oponą o średnicy 65 mm i szerokością 13 mm. Przeznaczone do silników z wałem wciętym po obu stronach. 

Koło z oponą 65x13mm - białe
12,70 zł
10,33 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Koło z oponą 65x13 mm - białe

Białe koło z czarną, gumową oponą o średnicy 65 mm i szerokością 13 mm. Przeznaczone do silników z wałem wciętym po obu stronach. Koło w połączeniu z silnikiem może napędzać podwozie robota wraz z wykorzystaniem kontrolera np. Arduino wraz z nakładką Motor Shield

Specyfikacja koła z oponą 65x13mm

  • Średnica opony: 65 mm
  • Szerokość opony: 13 mm
  • Otwór do montażu na wał ścięty po obu stronach
  • W zestawie jedno koło z oponą
  • Kolor koła: biały
Koło z oponą 65x13 - białe

Koło z oponą 65x13 mm - białe.

Koła w robotyce

Już od czasów wynalezienia ok. 6,5 tys. lat p.n.e, koło stało się bardzo powszechnym wynalazkiem, dzięki któremu mogło powstać wiele kolejnych innych wynalazków o bardzo szerokim zakresie zastosowań. Wynalazek koła przyczynił się m.in. do powstania pierwszych pojazdów mechanicznych umożliwiających łatwiejsze przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. Później powstały samochody silnikowe, w których udział wynalazku koła jeszcze bardziej się zwiększył, z uwagi na dużą ilość podzespołów i elementów silnika i jego osprzętu. Koło to także wynalazek, który ma swój ogromny udział w szeroko rozumianej robotyce - dzięki nim, roboty mogą przemieszczać się naziemnie, przy czym wybierając koła do budowy robota, należy dobierać koła i opony pod kątem kształtu nawierzchni, po której nasz robot będzie się docelowo poruszał.

Znakomite koła do budowy robota halowego typu line-follower!

Oferowane koła świetnie sprawdzą się w konstrukcjach robotów halowych typu line-follower! Takie roboty są bardzo często wybierane jako jedne z pierwszych konstrukcji przez początkujących robotyków. Płaski bieżnik opony odznacza się dobrą przyczepnością do powierzchni płaskich, zapewniając pewny ruch robota pozbawiony poślizgu.

Średnica 65.0 mm
Szerokość 13 mm
Szerokość opakowania 6.3 cm
Wysokość opakowania 2.1 cm
Głębokość opakowania 6.3 cm
Masa opakowania 0.026 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: