DFRobot Gravity - dioda LED biała

Indeks: DFR-11272 EAN: 6959420900763

Moduł z białą diodą LED wyposażony w złącze Gravity. Idealny do współpracy z platformą Arduino i własnych projektów elektronicznych. Dioda LED zaczyna świecić, kiedy pin sygnałowy zostanie przełączony na stan niski.

DFRobot Gravity - dioda LED biała
7,90 zł
6,42 zł netto
Czas oczekiwania: 4-6 tyg.
Na zamówienie
Producent: DFRobot
Kompatybilny z: Arduino Raspberry Pi

Opis produktu: DFRobot Gravity - dioda LED biała

Moduł z białą diodą LED, wyposażony w złącze Gravity idealny do wykorzystania z płytkami Arduino. Dioda LED zaczyna świecić kiedy pin sygnałowy zostanie przełączony na stan niski. Jeżeli dioda ma zostać załączona przy stanie wysokim, należy zamienić przewód sygnałowy (zielony) z masą (czarny) i zasilający (czerwony) z oryginalnym położeniem przewodu sygnałowego. Wraz z innymi modułami Gravity idealna do szybkiego prototypowania elektroniki, zastosowań edukacyjnych i wszelkich projektów makerskich DIY.

W zestawie znajduje się przewód przystosowany do nakładki DFRobot Gravity IO Expansion Shield.

Seria DFRobot Gravity

Dioda LED to tylko jeden z prostych w instalacji modułów serii. DFRobot Gravity Series to modułowe zestawy narzędzi elektronicznych open-source dla każdego. Lutowanie nie jest wymagane. Kompatybilność z platformą Arduino, liczne rozszerzenia, kompatybilność ze standardowymi złączami i przejrzysta dokumentacja czynią Gravity Series idealnym zestawem plug & play dla użytkowników na każdym poziomie umiejętności. Całość bywa porównywana do LEGO, elementy można bowiem łatwo łączyć i modyfikować, aby realizować elektroniczne pomysły lub rozwijać istniejące projekty - wystarczy nieco kreatywności i dobra koncepcja.

Specyfikacja

Moc nominalna 0.125 W
LED barwa biała neutr
LED rodzaj moduł
LED soczewka przezroczysta
LED długość fali światło białe
Szerokość opakowania 5.5 cm
Wysokość opakowania 6.1 cm
Głębokość opakowania 2.4 cm
Masa opakowania 0.011 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: