• Nowość!

Drukarka 3D - Creality Halot-Mage S - żywiczna

Indeks: CRL-24891
Drukarka 3D pracująca z żywicą światłoutwardzalną, wyposażona w wysokiej jakości wyświetlacz LCD o przekątnej 10,1" i rozdzielczości 14K. Oferuje duże pole robocze o wymiarach 223 x 126 x 230 mm, dzięki czemu doskonale nadaje się do różnych zastosowań, od prototypów po dekoracje i przedmioty codziennego użytku. Urządzenie może formować wydruki z prędkością nawet do 150 mm/h, co może znacznie skrócić czas realizacji Twojego projektu.
Drukarka 3D - Creality Halot-Mage S - żywiczna
2 399,00 zł
1 950,41 zł netto
Producent: Creality

Opis produktu: Drukarka 3D - Creality Halot-Mage S - żywiczna

Zaprojektowana z myślą o profesjonalistach i entuzjastach technologii drukarka 3D Halot-Mage S, zapewnia precyzyjne odwzorowanie detali, szybkość oraz łatwość użytkowania. Została wyposażona w 10,1-calowy ekran LCD o wysokiej rozdzielczości 14K (13320 x 5120 px) i pozwala na tworzenie niezwykle szczegółowych i realistycznych modeli. Tryb Dynax+ w Halot-Mage S optymalizuje proces drukowania, umożliwiając osiągnięcie prędkości do 150 mm/h. To sprawia, że użytkownicy mogą teraz realizować swoje projekty z żywicy w krótszym czasie. Urządzenie posiada dużą objętość roboczą wynoszącą 223 x 126 x 230 mm, dzięki czemu doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach, od modelowania prototypów po produkcję elementów dekoracyjnych i użytkowych. 

Drukarka 3D - Creality Halot-Mage S - żywiczna.


Wysokiej jakości ekran pozwala na idealne odtworzenie kształtów i struktur modeli.

Zaawansowany ekran LCD

Creality Halot Mage S wyposażona jest w zaawansowany 10,1-calowy ekran LCD o imponującej rozdzielczości 14K. Ten wysokiej jakości wyświetlacz gwarantuje niezwykle szczegółowe i precyzyjne odwzorowanie detali w drukowanych modelach. Dzięki rozdzielczości piksela wynoszącej zaledwie 16,8 x 24,8 μm, każda warstwa jest dokładnie utwardzana, co przekłada się na nieskazitelną jakość wydruków. 

System ruchu Dynax 

System Dynax w drukarce Halot-Mage S to zaawansowana technologia, która znacząco zwiększa wydajność druku. Dzięki dynamicznemu systemowi podnoszenia i opuszczania platformy w zaledwie 1,2 sekundy, umożliwia on szybkie drukowanie kolejnych warstw. Tryb Dynax+ pozwala na osiąganie nawet do 4 razy większej prędkości druku niż standardowe drukarki żywiczne, co znacznie skraca czas potrzebny na realizację projektów, umożliwiając wydrukowanie 15-centymetrowej figurki w ciągu zaledwie godziny.


W trybie Dynax+ drukarka może osiągać prędkość nawet do 150 mm/h.


Wysoka jednolitość światła to gwarancja udanych wydruków.

Precyzyjne utwardzanie warstw

Urządzenie korzysta z zaawansowanego źródła światła Integral Light Source 3.0, które zapewnia wyjątkową jednolitość światła na poziomie 90% lub wyższym,  gwarantując dokładne utwardzanie każdej warstwy. Technologia ta gwarantuje doskonałą jakość wydruków niezależnie od miejsca, w którym obiekt znajduje się na platformie. Dzięki precyzji wymiarowej wynoszącej od 0,02 mm do 0,09 mm,  powierzchnia wydruków jest gładka, a ich kontury są ostre, co jest kluczowe przy drukowaniu szczegółowych modeli.

Platforma robocza o doskonałej przyczepności

Drukarka została wyposażona w platformę ze stopu aluminium, która zapewnia jednolitą pierwszą warstwę. Grawerowana laserowo powierzchnia płyty zapewnia doskonałą przyczepność modeli podczas druku. Posiada ona również adapter antypoślizgowy, zwiększający tarcie do 3530 N. Dzięki tym rozwiązaniom każdy wydruk jest stabilnie osadzony na platformie, co minimalizuje ryzyko przesunięcia lub odklejenia się warstw. 


Specjalnie zaprojektowany wzór zwiększający przyczepność.


Oczyszczacz powietrza z filtrem węglowym.

Filtracja nieprzyjemnych oparów

Wbudowany inteligentny system oczyszczania powietrza z filtrem węglowym skutecznie redukuje nieprzyjemne zapachy powstające podczas drukowania z żywicy. Pochłaniacz ten nie tylko filtruje powietrze, ale również usuwa cząsteczki, które mogą być szkodliwe, zapewniając czystsze i zdrowsze środowisko pracy. Na tylnej ścianie drukarki znajduje się również otwór, do podłączenia rury wentylacyjnej. 

Specyfikacja techniczna drukarki 3D - Creality Halot-Mage S

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Rozmiar druku: 223 x 126 x 230 mm
Rozdzielczość druku:  13320 x 5120 px (14K)
Rozdzielczość XY:  24,8 µm
Typ ekranu LCD: monochromatyczny, 10,1''
Prędkość druku: do 150 mm/h
Wysokość warstwy: od 0,05 mm do 0,2 mm
Długość fali: 405 nm
Natężenie oświetlenia: 3500 μW/cm² (±10%)
Jednolitość światła: >90%
Oprogramowanie: HALOT BOX, CHITUBOX, Tango
Komunikacja: USB, EthernetWiFi
Wymiary drukarki:  333 x 270 x 608 mm
Masa: 13,13 kg

3D - typ wydruku UV - żywica
Szerokość opakowania 41.7 cm
Wysokość opakowania 66 cm
Głębokość opakowania 34.8 cm
Masa opakowania 16 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: