Czworonożna platforma krocząca - robo pies - Unitree Go1 Edu Lidar 2D

Indeks: UTR-22777
Czworonożna platforma krocząca Unitree Go1 Edu ze skanerem laserowym Lidar 2D. Robo pies Unitree Go1 to zaawansowana platforma do badań i rozwoju systemów autonomicznych w dziedzinie interakcji robot-człowiek, SLAM i transportu. Czworonożny robot porusza się dzięki czujnikom 12DoF. Roboty Unitree Go1 uznawane są za najszybsze roboty czworonożne 2022 roku. Prędkość maksymalna Unitree Go1 Edu wynosi 3,7 m/s. Robot potrafi przenieść przedmiot o wadze do 5 kg. Unitree Go1 Edu Explorer oparty został na dwóch modułach Nvidia Jetson Nano oraz jednym dodatkowym Nvidia Jetson NX. W zestawie znajduje się również specjalna aluminiowa rama umożliwiająca podwieszenie robota podczas testowania ruchów (do złożenia samodzielnie).
Czworonożna platforma krocząca - robo pies - Unitree Go1 Edu Lidar 2D
Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę

Czworonożna platforma krocząca - robo pies - Unitree Go1 Edu Lidar 2D

Czworonożna platforma krocząca - robo pies - Unitree Go1 Edu Lidar 2D

Proszę wypełnić poniższe informacje. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis produktu: Czworonożna platforma krocząca - robo pies - Unitree Go1 Edu Lidar 2D

Czworonożna platforma krocząca Unitree Go1 Edu ze skanerem laserowym Lidar 2D. Robo pies Unitree Go1 to zaawansowana platforma do badań i rozwoju systemów autonomicznych w dziedzinie interakcji robot-człowiek, SLAM i transportu. Czworonożny robot porusza się dzięki czujnikom 12DoF. Roboty Unitree Go1 uznawane są za najszybsze roboty czworonożne 2022 roku. Prędkość maksymalna Unitree Go1 Edu wynosi 3,7 m/s. Robot potrafi przenieść przedmiot o wadze do 5 kg. Unitree Go1 Edu Explorer oparty został na dwóch modułach Nvidia Jetson Nano oraz jednym dodatkowym Nvidia Jetson NX. W zestawie znajduje się również specjalna aluminiowa rama (protection frame) do samodzielnego złożenia umożliwiająca podwieszenie robota podczas testowania ruchów w celu uniknięcia przewrócenia się robo psa. Rama zapakowana jest osobno.

Jesteś zainteresowany zakupem?

Napisz do nas na biuro@botland.com.pl

Robotyczny pies Unitree Go1 AirBioniczny pies Unitree Go1 Edu ze skanerem laserowym Lidar 2D.
Sterowanie robotem Unitree Go1Kontroler robota Unitree Go1.

Sterowanie robotem Unitree Go1

Zestaw Unitree Go1 zawiera również dedykowany kontroler, podobny do aparatur sterujących dronami lub padów konsol do gier. Do sterowania podstawowymi ruchami robota służą dwa drążki, które pozwalają na poruszanie się w prawo, lewo, przód, tył. Na kontrolerze znajdują się również liczne przyciski funkcyjne, za pomocą których robot może wykonywać określone sekwencje ruchów, np. taniec, warowanie, proszenie, itd. Do Unitree Go1 została również stworzona aplikacji na urządzenia mobilne pozwalająca na sterowanie robotem, a zdalny podgląd z kamer umieszczonych w głowie robota znacznie ułatwia poruszanie się po otoczeniu. Unitree Go1 radzi sobie również z podniesieniami w postaci np. krawężników i schodów, dzięki funkcji chodzenia po schodach, po uruchomieniu której, robot wyżej podnosi nogi.

Wysokiej jakości elementy mechaniczne

Unitree Go1 posiada wysokiej jakości "stawy" o bardzo niskiej masie, niskim poziomie głośności i długiej żywotności. Silniki umieszczone w stawach kolanowych robota chłodzone są za pomocą umieszczonych wewnątrz nich rurek odprowadzających ciepło. Robot wyposażony został w silniki stawów ciała / ud C1-8 o masie 520 g i momencie 23,7 Nm oraz stawy kolan C1-8 o współczynniku 1,5 i momencie 35,55 Nm.

W naszej ofercie dostępne są również inne wersje Quadrupedów Unitree, sprawdź!

Wysokiej jakości elementy mechaniczneWysokiej jakości silniki stawów robota Unitree Go1.
Zaawansowany system śledzeniaZaawansowany system śledzenia.

Inteligentny system śledzenia

Unitree opatentowało bezprzewodową technologię pozycjonowania i sterowania wektorowego w robotach Go1. Robot potrafi chodzić tuż przy nodze człowieka, co jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż standardowy tryb śledzenia. Poza tym interakcja człowiek-maszyna jest harmonijna i bezpieczna. Dzięki temu nie ma również powodu do obaw, że robot utraci połączenie, zawsze będzie tuż obok Ciebie. Ta funkcja pozwoli również robotowi w wyborze lepszej trasy. 

System zaawansowanych czujników oraz sztuczna inteligencja

Robot pies Go1 Air wyposażony został w 5 zestawów kamer (depth camera) stereo z obiektywem szerokokątnym (Fish-eye) + AI Post-processing + zestaw 3 czujników hipersonicznych. Za kontrolę odpowiadają dwa moduły Nvidia Jetson Nano z procesorem czterordzeniowym o taktowaniu 1,43 GHz oraz układem graficznym z 128 rdzeniami CUDA 0,5 TFlops oraz jeden dodatkowy moduł Nvidia Jetson NX. 

Zaawansowane czujniki oraz AIRobot wyposażony w zaawansowane czujniki oraz AI.

Skaner laserowy 2D - Slamtec M2M2

Robot Unitree Go1 Edu wyposażony został w skaner laserowy 2D Slamtec M2M2 o zakresie pomiarowym od 0,1 m do 40 m. Skaner wyposażony został w silnik bezszczotkowy zapewniający niezawodną pracę urządzenia i prędkość poruszania 2 m/s. Częstotliwość próbkowania lasera wynosi 9,2 k, a prędkość skanowania od 8 Hz do 15 Hz z rozdzielczością kątową 0,391° i zasięgiem 360°. Rozdzielczość pomiarowa skanera wynosi 3 cm, a dokładność to 5 cm. Dzięki umieszczonemu na korpusie robota skanerowi, możliwe jest tworzenie precyzyjnych map 2D pomieszczeń, w których porusza się robot.

Specyfikacja i porównanie robotów Unitree Go1
Go1 Air Go1 Pro Go1 Edu Lidar 2D
System super czujników 1 1 zestaw 5 zestawów 5 zestawów
Procesor 1x (Quad-Core 1,43 GHz 128-rdzeni 0,5 TFlops) 3x Quad-Core 1,43 GHz 128-rdzeni 0,5 TFlops) 2 Nano + 1 NX
Inteligentny system śledzenia 1 1 1
Transmisja RTT1 1 1 1
Zasilanie 24 V / 4 A 24 V / 6 A 24 V / 6 A
Kontroler 1 1 1
Udźwig ok. 3 kg ok. 3 kg ok. 5 kg
Rurki chłodzące 1 1 1
Prędkość od 0 do 2,5 m/s od 0 do 3,5 m/s od 0 do 3,7 m/s
Lidar nie nie 2D
Procesowanie graficzne API (OTA) tak tak tak
Programowanie Research API nie nie tak
Programowanie Python API nie nie tak
Rozpoznawanie człowieka HAI 1 nie nie tak
APP Top View nie tak tak
4G lub 5G nie nie tak
Czujnik siły nacisku stopy nie nie tak
Rozszerzenie interfejsu wielofunkcyjnego nie nie tak
Robot wraz z walizkąZawartość zestawu.

Zawartość zestawu

  • Czworonożna platforma krocząca - robo pies - Unitree Go1 Edu
  • Skaner laserowy Lidar 2D Slamtec M2M2
  • Akumulator
  • Stacja dokująca akumulatora
  • Zasilacz do ładowarki
  • Kontroler
  • Taśma
  • Przycisk stop oraz ładowarka typu C
  • Nakładki stóp
  • Aluminiowa rama ochronna

Szerokość opakowania 80.5 cm
Wysokość opakowania 41 cm
Głębokość opakowania 54 cm
Masa opakowania 38 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: