Kategorie

Ozobot - roboty edukacyjne

Ozobot - Roboty edukacyjne dedykowane dla dzieci są niezwykle popularnymi zabawkami. Ozobot pozwala na programowanie poprzez rysowanie. Jest to niezwykle atrakcyjne dla dzieci podejście, uczące programowania i myślenia algorytmicznego. W naszym sklepie dostępne są same roboty (ozoboty), jak i akcesoria do nich - ich cena jest bardzo atrakcyjna.

Filtrowanie

Podwozie - typ
Podwozie - ilość kół
Producenci
Podwozie + napęd
Podwozie + sterownik

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Ozobot - edukacja poprzez zabawę

Asortyment dostępny w tej kategorii to nasza propozycja dla szkół, chcących wprowadzać do swojego programu nauczania elementy programowania i algorytmiki. Robot edukacyjny jest najprostszą metodą, by uczyć się programowania poprzez doskonałą zabawę. Proste, rysowane algorytmy, realizowane są przez robota, dzięki czemu najmłodsi obserwować mogą zachowanie swojego programu w rzeczywistym świecie. Ozobot będzie poruszał się i reagował na zewnętrzne bodźce w opisany w algorytmie sposób, co pozwoli dzieciom od razu zobaczyć jak ich kod wpływa na zachowanie robota.

Ozoboty - Nauka programowania dla najmłodszych

Ekosystem Ozobot jest idealnym narzędziem dla dzieci do nauki programowania, czy to w domu czy też w szkole. Dostępne w naszym sklepie roboty edukacyjne programowane są prostym rysunkowym językiem programowania, dzięki czemu z systemem tym poradzić mogą sobie nawet najmłodsi. Akcesoria oferowane przez nasz sklep pozwalają dalej rozszerzać możliwości robotów Ozobot, tworzyć dla nich tory czy też kodować je z pomocą specjalnych mat oraz znaczników. Dzięki temu możliwe jest rysowanie wielu różnych programów.

Liczne zestawy edukacyjne z akcesoriami

Ozobot sprzedawany jest w naszym sklepie pojedynczo, jak i w zestawach dwóch lub nawet sześciu sztuk, co jest idealnym rozwiązaniem na przykład dla szkół czy innych organizacji prowadzących tego rodzaju zajęcia dla dzieci. W ten sposób można uzyskać bardzo korzystną cenę na zakup tego rodzaju platformy edukacyjnej. Dzięki temu można wyposażyć w roboty Ozobot np. całą salę do zajęć komputerowych.

Oprócz samych robotów, dostępne są także zestawy akcesoriów do nauki programowania. Są to między innymi maty do kodowania, specjalne pisaki, które pozwalają na rysowanie tras czy też puzzle służące do wspomagania nauki programowania Ozobot. Specjalne markery, w połączeniu z matami do kodowania, służą do wydawania poleceń robotowi, poruszającemu się po macie. Dostępne są dwa zestawy markerów - jeden matematyczny, z znakami działań matematycznych i figurami geometrycznymi, a drugi humanistyczny, z m.in. znakami interpunkcyjnymi, kolorami, postaciami, czynnościami i innymi ilustracjami. W ten sposób Robot edukacyjny może wspomóc nie tylko w realizacji zajęć programistycznych, ale także na innych lekcjach w szkole. Ozobot - cena wszystkich zestawów pozwala na łatwe skompletowanie sprzętu dla całej klasy lub grupki dzieci.