Kategorie

Baterie 9V (6F22)

Wszystkie bezprzewodowe urządzenia, narzędzia, układy i akcesoria potrzebują zasilania bateryjnego lub akumulatorowego. Jeśli bezbłędnie dopasujecie napięcie w całym układzie i zabezpieczycie wszystkie podzespoły, to baterie 9V będą bardzo efektywnym oraz zadowalającym źródłem zasilania. W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości ogniwa, które zapewnią Wam bezawaryjną pracę. Nie ograniczaj się przewodami i zasilaczami, skoro masz tak duże możliwości.

Filtrowanie

Ogniwo - Ilość:
Napięcie wyjścia od
Pojemność mAh:
Producenci
Masa:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Ogniwo - Typ
Ogniwo - Obudowa:

Duża pojemność i długa żywotność, czyli bateria 6F22

Chyba nikt nie lubi sytuacji, gdy po zamontowaniu nowych baterii w swoich urządzeniach, zabawkach lub narzędziach, za chwilę spada napięcie i rozładowują się do zera – zwłaszcza jeśli dopiero zaczęliście się dobrze bawić lub wydajnie pracować. Należy więc zwracać uwagę nie tylko na pojemność ogniw, ale także producentów, którzy zajmowali się produkcją i rekomendują dany produkt swoją sygnaturą.

Chcąc zapewnić wszystkim klientom satysfakcję z wyboru, udostępniamy najlepszej jakości asortyment. Znajdziecie u nas m.in. takie marki jak Blow, Duracell, everActive, GP Powercell, Panasonic, Philips, Varta. Każda bateria 9V jest sprawdzana przed wysyłką, by zamówienie było maksymalnie bezpieczne i zaspokajało potrzeby użytkowników. Codziennie dbamy o to, by konstruktorzy i pasjonaci technologii mogli cieszyć się swoimi urządzeniami lub układami – nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Pamiętaj o bezpieczeństwie użytkowania

Chociaż bateria 9V nie jest niczym nowym i większość użytkowników sprzętów elektronicznych miała wielokrotnie z nią kontakt, to często można spotkać niebezpieczne zachowania w transporcie, wykorzystaniu i przechowywaniu. Należy pamiętać szczególnie o tym, by przechowywać je z dala od wysokim/niskich temperatur, wilgoci, promieni słonecznych i materiałów przewodzących prąd. Jeśli więc obecnie ich nie używacie, to wybierajcie plastikowe szczelne opakowania. Znajdziecie je w naszym sklepie, gdyż oferujemy również niezbędne akcesoria do akumulatorów i baterii.

Tworząc układ wykorzystujący zasilanie bezprzewodowe, nie róbcie tego w sposób prowizoryczny. Dysponujemy takimi produktami jak koszyki na baterie w świetnych cenach, które nie tylko zabezpieczą Was podczas pracy, ale również w czasie wykorzystania swojej konstrukcji. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla miłośników technologii w Botland.com.pl.