Kategorie

Prezenty dla uczniów szkoły podstawowej

Książki, kursy i proste urządzenia warsztatowe, idealne dla osób które chcą rozpocząć przygodę z elektroniką. Potrzebujesz ciekawego pomysłu na prezent dla miłośnika zaawansowanych technologii? Chcesz uszczęśliwić swoich bliskich lub zaszczepić w nich zacięcie konstruktorskie? W takim razie prezenty do 100 zł w ofercie naszego sklepu Botland okazać się doskonałą decyzją. Od dziś możesz zaproponować swoim przyjaciołom lub rodzinie gadżety i proste układy do projektowania schematów opartych na minikomputerach – dzięki którym poznają wspaniały świat robotyki i automatyzacji od wewnątrz! 

Najlepsze prezenty do 100 zł dla najmłodszych

Zbliża się okres świąteczny? Twój chrześniak ma urodziny lub Twoja pociecha świętuje ukończenie 2 klasy szkoły podstawowej? W takim razie doskonałym wyborem są prezenty, które nie tylko będą bawić, ale także zapewnią edukację i rozwój! Zabawki edukacyjne wcale nie muszą być drogie i trudne dostępne – jeśli chcesz się o tym przekonać, wystarczy sprawdzić ofertę naszego sklepu, która dostępna jest w tej kategorii! Świat robotyki i automatyzacji nie jest wcale tak skomplikowany, jak wydaje się większości rodziców – dzieci chłoną tę wiedzę z wielką przyjemnością, gdyż same mogą tworzyć nowoczesne otoczenie, które do tej pory widziały tylko w filmach. Posiadamy produkty, które trafią do każdej grupy wiekowej – dlatego zachęcamy do sprawdzenia tego, co mamy Wam do zaprezentowania!

Dla pasjonatów i miłośników

Minikomputerów, kontrolerów, podzespołów i elementów konstrukcyjnych nigdy nie jest za dużo w szafce prawdziwego pasjonata automatyki i robotyki. Zachęcamy do wyboru minikomputerów Raspberry Pi, Arduino lub innych producentów (np. Banana Pi) lub wyposażenia do nich, gdyż niezależnie od mocy i wydajności danego układu, na pewno zostanie on spożytkowany. Układy charakteryzujące się słabszymi parametrami mogą zostać wykorzystane do podstawowych projektów, np. kontroli oświetlenia lub automatyzacji rolet, natomiast wydajniejsze, do dużo bardziej skomplikowanych pomysłów – np. produkcji robotycznego ramienia lub inteligentnego robota sprzątającego.