Kategorie

Zasilacze

Żaden układ, konstrukcja, projekt, czy asortyment elektryczny, nie mógłby działać w poprawny sposób bez takiego wyposażenia jak zasilacze. Nawet bezprzewodowe produkty potrzebują ładowania lub wymiany akumulatorów, których energię należy regularnie uzupełniać. U nas znajdziesz wszystkie rodzaje zasilaczy, które będą potrzebne przy produktach osobistych, instalacjach zaawansowanych systemów, czy chociażby dla sprzętu specjalistycznego.

Podkategorie

 • Zasilacze laboratoryjne

  Zasilacze laboratoryjne są bardzo pomocnymi narzędziami zarówno na etapie prototypowania, jak i przy kalibracji podczas montażu urządzeń elektronicznych, ale także podczas testowania i rozmaitych napraw elektroniki. Ich konstrukcja pozwala na regulację parametrów zasilania w...

 • Generatory funkcyjne

  Urządzenia do generowania przebiegów prądu. Pozwalają wygenerować m.in: przebiegi prostokątne, piłokształtne, sinudosidy itp.

 • Zasilacze dogniazdkowe

  Wybór zasilacza sieciowego to dosyć skomplikowane zadanie, które wymaga przejrzenia wielu produktów, znajomości wymagań dotyczących rodzaju końcówek, napięcia oraz prądu ładowania. Dlatego na stronie sklepu Botland znajduje się filtr, który pozwala zawęzić kryteria...

 • Zasilacze montażowe

  Zasilacze do montażu pod zabudowę np. przy zasilaniu pasków LED.

 • Zasilacze na szynę DIN

  Instalacje przemysłowe są zazwyczaj instalowane w szafach z szynami DIN. W takiej szafie najlepiej zainstalować zasilacz na szynę DIN do zasilania urządzeń znajdujących się w tego rodzaju instalacji. Niezależnie od tego, czy w szafie znajdują się systemy automatyki...

 • Zasilacze awaryjne UPS

  Zasilacze wyposażone w akumulatory, które podtrzymują napięcia zasilania w przypadku zaniku prądu z sieci.

 • Zasilacze ATX

  Popularne zasilacze komputerowe z wyprowadzeniami o różnych wartościach napięcia.

 • Przewody i przejściówki

  Złącza, przewody i przejściówki do zasilaczy.

 • Generatory prądu

  Urządzenia generujące prąd, np. korzystając z przeływu cieczy.

 • Zasilacze samochodowe

  Zasilacze i ładowarki z wtykiem do gniazda zapalniczki samochodowej.

 • Listwy zasilające i przedłużacze

  Listwy antyprzepięciowe 230V, które chronią sprzęt elektroniczny przed skokami napięcia z sieci.


Filtrowanie

Zasilacz - typ:
Napięcie wyjścia od
Napięcie wyjścia do
Moc nominalna:
Zasilacz - Wtyk
Długość przewodu:
Producenci
Wydajność prąd

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Zasilacz w każdym domu, biurze lub aucie

Podróżując autem w celach prywatnych i służbowych, często wykorzystujemy telefony komórkowe, tablety, a nawet laptopy i profesjonalne urządzenia nawigacyjne. Niestety, ich zasilanie jest ograniczone, a czasem brak baterii może kosztować wiele czasu, paliwa i nerwów. Warto więc wyposażyć się na każdą ewentualność, wybierając najlepszej jakości zasilacze samochodowe. Dysponujemy w ofercie także osprzętem specjalistycznym, który wykorzystywany jest m.in. w warsztatach i laboratoriach. Są to zasilacze laboratoryjne umożliwiające regulację napięcia i natężenia prądu.

Posiadamy także produkty, na które znajdzie się miejsce w każdym domu, biurze, czy chociażby mieszkaniu. Oferujemy zasilacze sieciowe udostępniające ochronę sprzętu przed niebezpiecznymi skokami napięcia, listwy rozdzielające sygnał z jednego gniazdka na kilka wtyków i przedłużacze, które przydatne będą we wszystkich budynkach.

Asortyment dla specjalistów, mechaników i profesjonalnych obiektów

Zasilacze UPS początkowo wykorzystywane były przez profesjonalne serwerownie, budynki służbowe i podobne im obiekty. Dziś można spotkać je niemal we wszystkich domach, ponieważ każdy chce zabezpieczyć swoją nieruchomość na ewentualność chwilowej awarii prądu. Dzięki wbudowanym akumulatorom możesz potrzymać pracę pompy kominkowej, komputerów, serwerów itp.

Oferujemy także zasilacze ATX o różnych parametrach – są to popularne produkty stosowane we wszystkich komputerach stacjonarnych. Dla innych zastosowań możemy zaprezentować zasilacze montażowe, wykorzystywane przykładowo podczas instalacji pasków LED – ich funkcji jest jednak o wiele więcej.

Oprócz tego znajdziesz w tej kategorii m.in.: generatory prądu, zasilacze na szynę DIN, zasilacze dogniazdkowe, generatory funkcyjne i wszystkie niezbędne przewody oraz adaptery. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję, ze względu na dbałość naszej załogi o szczegóły i najmniejsze detale – możemy pochwalić się asortymentem z najwyższej półki.