Kategorie

Zasilacze

Żaden układ, konstrukcja, projekt, czy asortyment elektryczny, nie mógłby działać w poprawny sposób bez takiego wyposażenia jak zasilacze. Nawet bezprzewodowe produkty potrzebują ładowania lub wymiany akumulatorów, których energię należy regularnie uzupełniać. U nas znajdziesz wszystkie rodzaje zasilaczy, które będą potrzebne przy produktach osobistych, instalacjach zaawansowanych systemów, czy chociażby dla sprzętu specjalistycznego.

Podkategorie


Filtrowanie

Zasilacz - typ:
Napięcie wyjścia od
Napięcie wyjścia do
Moc nominalna:
Zasilacz - Wtyk
Długość przewodu:
Producenci
Wydajność prąd

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Zasilacz w każdym domu, biurze lub aucie

Podróżując autem w celach prywatnych i służbowych, często wykorzystujemy telefony komórkowe, tablety, a nawet laptopy i profesjonalne urządzenia nawigacyjne. Niestety, ich zasilanie jest ograniczone, a czasem brak baterii może kosztować wiele czasu, paliwa i nerwów. Warto więc wyposażyć się na każdą ewentualność, wybierając najlepszej jakości zasilacze samochodowe. Dysponujemy w ofercie także osprzętem specjalistycznym, który wykorzystywany jest m.in. w warsztatach i laboratoriach. Są to zasilacze laboratoryjne umożliwiające regulację napięcia i natężenia prądu.

Posiadamy także produkty, na które znajdzie się miejsce w każdym domu, biurze, czy chociażby mieszkaniu. Oferujemy zasilacze sieciowe udostępniające ochronę sprzętu przed niebezpiecznymi skokami napięcia, listwy rozdzielające sygnał z jednego gniazdka na kilka wtyków i przedłużacze, które przydatne będą we wszystkich budynkach.

Asortyment dla specjalistów, mechaników i profesjonalnych obiektów

Zasilacze UPS początkowo wykorzystywane były przez profesjonalne serwerownie, budynki służbowe i podobne im obiekty. Dziś można spotkać je niemal we wszystkich domach, ponieważ każdy chce zabezpieczyć swoją nieruchomość na ewentualność chwilowej awarii prądu. Dzięki wbudowanym akumulatorom możesz potrzymać pracę pompy kominkowej, komputerów, serwerów itp.

Oferujemy także zasilacze ATX o różnych parametrach – są to popularne produkty stosowane we wszystkich komputerach stacjonarnych. Dla innych zastosowań możemy zaprezentować zasilacze montażowe, wykorzystywane przykładowo podczas instalacji pasków LED – ich funkcji jest jednak o wiele więcej.

Oprócz tego znajdziesz w tej kategorii m.in.: generatory prądu, zasilacze na szynę DIN, zasilacze dogniazdkowe, generatory funkcyjne i wszystkie niezbędne przewody oraz adaptery. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję, ze względu na dbałość naszej załogi o szczegóły i najmniejsze detale – możemy pochwalić się asortymentem z najwyższej półki.