Kategorie

Przewody i złącza zasilające

Przewody i złącza zasilające

Zapraszamy Państwa do kategorii przewody i złącza zasilające, w której oferujemy szeroki wybór asortymentu najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Do Państwa dyspozycji oddajemy wybrane akcesoria, złącza i przewody wybrane dla Was spośród setek innych, specjalnie z myślą o udanych zakupach. Wymiana uszkodzonej wtyczki czy gniazdka, podłączenie kinkietu czy wymiana kabla zasilającego wcale nie jest trudna - zamów u nas odpowiednie narzędzia i akcesoria i zostań bohaterem w swoim domu.

Filtrowanie

Przewód - Typ:
Przewód - Standard:
Ilość pinów
Kolor:
Długość przewodu:
Raster:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Zasilanie podstawą

Nieważne czy budujemy system oświetlenia, dźwiękowy czy nawet skomplikowanego robota - podstawową kwestią jest zasilanie. Nie włączymy lampki czy choćby miksera, gdy nie są one podłączone do sieci i nie mają zasilania, dlatego nasz sklep proponuje przewody i złącza zasilające, dzięki którym poradzisz sobie w każdej kryzysowej sytuacji. Oferujemy różnorodne końcówki z wieloma pinami o zróżnicowanej długości przewodu, wtyczki i gniazda do zasilania urządzeń elektronicznych, a także kostki elektryczne i konektory.

Podstawy zasilania

W naszych gniazdkach i bateriach znajdziemy szeroko rozumiany prąd elektryczny, czyli uporządkowany ruch ładunków elektrycznych. W świecie elektrotechniki spotykamy się z pojęciem natężenia prądu, czyli wielkością opisującą prąd elektryczny oznaczaną symbolem I. Urządzeniem wykorzystywanym do pomiaru natężenia prądu jest amperomierz - możemy również użyć multimetru, który posiada możliwość pomiaru wielu rodzajów wielkości fizycznych. W naszym katalogu znajdziesz przewody i złącza zasilające, niezbędne do podłączenia Twojego urządzenia do prądu.

Naprawiamy, wymieniamy, budujemy

Sklep internetowy Botland oferuje Państwu szereg rozwiązań pomocnych przy naprawach, wymianach czy nowych projektach. W naszym asortymencie posiadamy gniazda DC, szybkozłączki, kostki elektryczne, adaptery do gniazd czy wtyki JST. Z nami i naszymi produktami, są Państwo gotowi na każdą ewentualność. W razie wątpliwości czy pytań, nasz dział techniczny jest do Państwa dyspozycji. W zakładce kontakt znajdą Państwo adres mailowy do nas - proponujemy też szereg instrukcji i poradników dostępnych całkowicie za darmo na naszej stronie.