Obudowa do LattePanda - aluminiowa z wentylatorem

Indeks: DFR-12095 EAN: 6959420912797

Aluminiowa obudowa do minikomputera LattePanda w wersji 2GB i 4GB o wymiarach zewnętrznych 77,5 x 54,25 x 30,5 mmObudowa posiada wystarczająco dużo miejsca by pomieścić w środku wentylator o maksymalnej grubości 7,7 mm.

Obudowa do LattePanda - aluminiowa z wentylatorem
239,00 zł
194,31 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 4-6 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: LattePanda

Opis produktu: Obudowa do LattePanda - aluminiowa z wentylatorem

Aluminiowa obudowa do minikomputera LattePanda w wersji 2GB i 4GB o wymiarach zewnętrznych 77,5 x 54,25 x 30,5 mm. Obudowa posiada wystarczająco dużo miejsca by pomieścić w środku wentylator o maksymalnej grubości 7,7 mm.

Specyfikacja techniczna obudowy

  • Materiał: aluminium
  • W zestawie znajduje się:
    • obudowa
    • wentylator
    • akcesoria do montażu
  • Wymiary zewnętrzne: 77,5 x 54,25 x 30,5 mm
Aluminiowa obudowa latte panda

Aluminiowa obudowa LattePanda.

Wydajne chłodzenie w połączeniu z atrakcyjnym, przemyślanym designem - obudowa do Latte Panda

Minikomputer Latte Panda może być wykorzystany do wielu zadań - zarówno jako komputer biurkowy jak i sterownik maszyn i urządzeń. Jego możliwości sprzętowe pozwalają na naprawdę dużo! Należy się jednak liczyć z tym, że wraz ze wzrostem obciążenia chipsetu, rośnie jego temperatura, co może objawiać się spowolnieniem działania minikomputera. W tym celu należy mu zapewnić odpowiednie warunki chłodzenia. Oferowana obudowa została zaprojektowana zgodnie z wymiarami i rozmieszczeniem złączy minikomputera Latte Panda. Aluminium malowane na czarno bardzo dobrze pochłania ciepło, a wbudowany wentylator skutecznie pomaga w odprowadzaniu ciepła na zewnątrz obudowy.

Latte Panda - minikomputer, który zdecydowanie zasługuje na obudowę!

Latte Panda to minikomputer, który zdecydowanie może stawać w szranki z legendarnym Raspberry Pi. Cechą charakterystyczną Latte Panda jest fakt, że jest on pierwszym minikomputer jednopłytkowym, w którym zaimplementowano system operacyjny Windows 10 IoT, bazującym na Windowsie 10 na komputery klasy PC. Obraz systemu operacyjnego został fabrycznie zapisany do wbudowanej pamięci eMMC mieszczącej łącznie 64GB danych. Latte Panda odznacza się bardzo dobrymi osiągami, dzięki użyciu czterordzeniowego procesora Atom Cherry Trail Z8300 taktowanego z częstotliwością 1,8GHz, a także pamięci RAM DDR3. Za obraz odpowiada dedykowany układ Intel Graphics GPU. Latte Panda zapewnia również wsparcie dla łączności bezprzewodowej, dzięki wbudowanym modułom Bluetooth 4.0. i Wi-Fi. Na pokładzie znajdziemy także osobny koprocesor, 20-pinowe złącze goldpinowe pozwalające na komunikację z modułami Arduino, a także złącza HDMI, Ethernet i slot na karty micro SD pozwalający na rozszerzenie pamięci o maksymalnie 32GB. Minikomputer o takich możliwościach, zdecydowanie zasługuje na obudowę!

Szerokość opakowania 10.5 cm
Wysokość opakowania 3.5 cm
Głębokość opakowania 9 cm
Masa opakowania 0.188 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: