• Obniżka

Edison - podstawka do programowania - różne kolory

Indeks: ROB-16428 EAN: 5904422344511

Podstawka ułatwiająca programowanie robota edukacyjnego Edison v2.0. Posiada otwór dla przewodu do programowania, dzięki czemu można go raz w niej zamontować i całość będzie pracować jak stacja dokująca. Podstawka została wydrukowana w drukarce 3D. Wysyłana w losowym kolorze.

Edison - podstawka do programowania - różne kolory
35,00 zł -5%
33,25 zł
27,03 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 33,25 zł
Zapłać później
Producent: Edison

Opis produktu: Edison - podstawka do programowania - różne kolory

Podstawka ułatwiająca programowanie robota edukacyjnego Edison v2.0. Posiada otwór dla przewodu do programowania, dzięki czemu można go raz w niej zamontować i całość będzie pracować jak stacja dokująca. Podstawka została wydrukowana w drukarce 3D. Wysyłana w losowym kolorze.

Specyfikacja podstawki

  • Przeznaczenie: Edison v2.0
  • Wykonanie: druk 3D
  • Kolor: losowy
  • Otwór dla przewodu do programowania oraz dla gniazda słuchawkowego

Podstawka dla robota Edison V2.0

Podstawka do programowania robota Edison V2.0. Wysyłana w losowym kolorze.

Ergonomiczne akcesorium dla popularnego robota edukacyjnego

Podstawka do programowania Edison umożliwia wygodną pracę nad rozwijaniem własnych algorytmów sterujących niewielką, mobilną platformą, przeznaczoną do nauki programowania i elektroniki w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Specjalnie przygotowane wycięcia współpracują z oryginalnym kablem do programowania, a wymiary całości zapewniają pełną kompatybilność z obudową robota.

Edison – roboty edukacyjne w ofercie sklepu Botland

Nowe podejście do nauczania dzieci zakłada konieczność rozwijania – już od najwcześniejszych lat – umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i łączenia zdolności zdobywanych na polach różnych dziedzin życia. W ramach metodologii STEAM szczególnie dobrze sprawdzają się rozmaite roboty edukacyjne.

W sklepie Botland oferujemy szeroki wybór rozmaitych platform edukacyjnych, opracowanych z myślą o potrzebach najmłodszych użytkowników. Roboty Edison, dzięki przemyślanej obudowie i zestawowi czujników oraz funkcji dodatkowych, umożliwiają łatwe i przyjemne wprowadzenie w świat programowania – dzieci nie muszą przy tym od razu poznawać zasad „prawdziwego” kodowania. Zamiast pisania klasycznych kodów źródłowych, przygoda z robotyką i programowaniem rozpoczyna się od układania wirtualnych „klocków”, odpowiadających elementom programu (funkcjom, procedurom, obiektom, instrukcjom warunkowym, etc.), a dopiero po opanowaniu podstaw i zapoznaniu z platformą, uczniowie mogą przejść do tworzenia prawdziwych skryptów w niezwykle popularnym języku Python.

Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 6.5 cm
Masa opakowania 0.022 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Edison - podstawka do programowania - różne kolory

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Bogdan 06.03.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: