Edison - zestaw klocków EdCreate

Indeks: ROB-16425 EAN: 651307997526

Zestaw klocków EdCreate dla robota Edison V2.0 pozwalający rozszerzyć jego możliwości. W pakiecie znajduje się 115 elementów, które można ze sobą łączyć tworząc ciekawe konstrukcje, mechanizmy lub wymyślać własne funkcje dla robotów Edison. Producent przygotował 5 gotowych konstrukcji z ilustrowaną instrukcją montażu.

Edison - zestaw klocków EdCreate
179,00 zł
145,53 zł netto
Zapłać później
Producent: Edison

Opis produktu: Edison - zestaw klocków EdCreate

Zestaw klocków EdCreate dla robota Edison V2.0 pozwalający rozszerzyć jego możliwości. W pakiecie znajduje się 115 elementów, które można ze sobą łączyć tworząc ciekawe konstrukcje, mechanizmy lub wymyślać własne funkcje dla robotów Edison. Producent przygotował 5 gotowych konstrukcji z ilustrowaną instrukcją montażu. W zestawie znajduje się ilustrowana instrukcja budowy i programowania 5 konstrukcji, które różnią się między sobą stopniem zaawansowania. Za pomocą klocków można zbudować takie konstrukcje jak: podwozie gąsienicowe, spycharka, czy drukarka. Zestaw zawiera m.in. gąsienice, koła zębate, belki konstrukcyjne. Do stworzenia jeszcze bardziej złożonych konstrukcji można wykorzystać klocki Lego Technics.

Konstrukcje do budowy:

  • EdTank
  • EdDigger
  • EdRoboClaw
  • EdCrane
  • EdPrinter

Możliwe konstrukcje do montażu z zestawem klocków EdCreate   

Możliwe do montażu konstrukcje z zestawem klocków EdCreate.

Edison zestaw klocków Create – Sklep Botland

Zestaw klocków marki Edison jest przeznaczony dla dzieci od 8 lat. Budowanie konstrukcji przygotowanych przez producenta i tworzenie własnych rozwiązań rozwija kreatywność, logiczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Klocki są wykonane z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Z kolei paski napędowe są wykonane z elastycznego materiału charakteryzującego się wysoką odpornością na rozciąganie.

Dodatkowe informacje o zestawie klocków marki Edison

Cały zestaw klocków Edison składa się ze 115 elementów. Oprócz 5 projektów robotów przygotowanych przez producenta, użytkownicy mogą tworzyć własne rozwiązania. Projekty zostały przygotowane w taki sposób, aby dzieci, które nie miały wcześniej do czynienia z robotami do samodzielnego montażu, mogły same (lub z pomocą rodziców) zbudować pierwszego robota.

Roboty edukacyjne i dodatkowe zestawy klocków rozszerzające możliwości urządzenia głównego to doskonały pomysł na prezent. Dzięki nim dzieci uczą się poprzez zabawę i rozwijają m.in. umiejętności techniczne. W asortymencie sklepu Botland można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju robotów edukacyjnych. Dostępne są zarówno gotowe roboty, jak i zestawy do samodzielnego złożenia. Wybrane urządzenie są wyposażone w czujniki umożliwiające odbiór i reagowanie na sygnały zewnętrzne.

Uwaga!

Do budowy konstrukcji zgodnie z instrukcją wymagane są dwa roboty Edison v2.0.

Zestaw zawiera

  • 115 klocków
  • Instrukcje do budowy 5 konstrukcji

Szerokość opakowania 23.2 cm
Wysokość opakowania 4.5 cm
Głębokość opakowania 12 cm
Masa opakowania 0.156 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: