Filtruj według
Cena
41 42
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Polecane

Czujniki filamenty do drukarek 3D - Creality

Ilość produktów: 1
Loading...

Czujnik filamentu - do drukarki 3D Ender-3 V2 - Creality

Czujnik filamentu  jest kompatybilny z drukarką 3D Creality Ender-3 V2 . Element jest oryginalną częścią  wykorzystywaną przez producenta drukarek - Creality. Jego zadaniem...
4.8 (6)
Indeks: CRL-19688
Indeks: CRL-19688
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 41,90 zł Cena 41,90 zł
  • Darmowa dostawa

Czujniki filamentu do drukarek 3D Creality - najważniejsze informacje o sposobie działania

Opisywane elementy to niezwykle istotne podzespoły. Czujniki filamentu do drukarek 3D Creality odpowiadają nie tylko za bezpieczeństwo samego urządzenia, ale jednocześnie wydruku. Co za tym idzie jeśli pojawiłby się jakikolwiek problem z dostarczaniem materiału roboczego, praca drukarki 3D zostanie zatrzymana. Dzięki temu można uniknąć sytuacji zniszczenia drukowanego modelu. Gdy problem z filamentem zostanie rozwiązany, proces drukowania można wznowić. Jeśli czujnik filamentu nie działa prawidłowo, konieczna jest jego wymiana na nowy model. Wybierając oryginalne części zamienne z naszej oferty można liczyć na długotrwałe użytkowanie oraz brak problemów z kompatybilnością.

Czym jeszcze wyróżniają się czujniki filamentu do drukarki 3D Creality z naszej oferty?

W ofercie sklepu Botland dostępne są oryginalne czujniki filamentów posiadające wyprowadzone przewody z zakończeniem w postaci wtyczki. Dzięki temu w razie konieczności wymianu podzespołu, cały zabieg będzie szybki i bezproblemowy. W asortymencie można znaleźć czujniki wykazujące kompatybilność z filamentami o średnicy m.in. 1,75 mm². Wykorzystanie czujników krańcowych przekłada się na precyzyjne działania oferowanych przez nas produktów. Specjalna konstrukcja czujników sprawia, że ich podłączenie do płyty głównej jest niezwykle proste. Dodatkowo można liczyć na stabilne zamocowanie.

Przed zakupem czujnika filamentu konieczne jest sprawdzenie kompatybilności z posiadanym modelem drukarki 3D. Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące czujników, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasi doradcy pomogą wybrać odpowiedni produkt oraz inne podzespoły, które będą kompatybilne z modelem drukarki 3D jaką posiada użytkownik.