Kategorie

Nasi dostawcy i partnerzy

Firma Botland współpracuje z dostawcami z całego świata. Poniżej przedstawiamy listę naszych najważniejszych partnerów handlowych.

 

L.p.Logo

Opis

1

Botland dystrybutor oryginalnych modułów Arduino

Arduino - producent i pomysłodawca oryginalnych modułów z serii Arduino. Udostępnia darmowe środowisko programistyczne Arduino IDE.

2

Botland dystrybutor oryginalnych modułów Arduino

Raspberry Pi - producent i dostawca popularnych minikomputerów spod znaku Maliny.

3

Botland dystrybutor oryginalnych modułów Pololu

Pololu Robtics & Electronics - producent wysokiej jakości modułów elektronicznych i komponentów mechanicznych. Produkty firmy Pololu są starannie wykonane, bardzo dobrze przetestowane, posiadają szerokie wsparcie w postaci opisów i bibliotek. Płytki charakteryzuje starannie nałożony zielony lakier.

4

Botland dystrybutor oryginalnych modułów SparkFun

SparkFun Electronics - producent wysokiej jakości modułów i układów elektronicznych. Produkty firmy SparkFun są staranne wykonane, bardzo dobrze przetestowane, posiadają szerokie wsparcie w postaci opisów i bibliotek. Płytki charakteryzuje starannie nałożony czerwony lakier.

5Botland dystrybutor oryginalnych modułów Adafruit

Adafruit - producent wysokiej jakości modułów i układów elektronicznych. Produkty firmy Adafruit są staranne wykonane, bardzo dobrze przetestowane, posiadają szerokie wsparcie w postaci opisów i bibliotek. Płytki charakteryzuje starannie nałożony czarny lakier.

6Botland dystrybutor oryginalnych modułów Farnell

Farnell - oficjalny dystrybutor popularnego minikomputera Raspberry Pi wraz z akcesoriami. Firma Farnell słynie ze swej solidności i niezawodności, posiada jeden z największych magazynów części elektronicznych na całym świecie.

 7

Botland dystrybutor oryginalnych pamięci GoodRam

GoodRam (Wilk Elektronik) - to jedyny liczący się dostawca nośników pamięci na rynku europejskim. W swojej ofercie posiada wykonane z najwyższej jakości materiałów karty pamięci, dyski SSD, pamięci RAM oraz popularne pamięci USB. Są one produkowane w oparciu o najlepsze komponenty i technologię Toshiba. Większość urządzeń posiada wieczystą gwarancję producenta.

 8Botland dystrybutor oryginalnych pamięci MSX Elektronika

MSX Elektronika - polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości modułów elektronicznych. Produkty MSX są starannie wykonane, charakteryzują się lakierem w kolorze czarnym.

 9

Botland dystrybutor oryginalnych pamięci PiMoroni

Pimoroni - dystrybutor akcesoriów do popularnego minikomputera Raspberry Pi. Dostarcza zarówno urządzenia USB jak obudowy do popularnej Maliny.

10

Botland dystrybutor oryginalnych pamięci HiFIberry

HiFiBerry - producent wysokiej jakości kart dźwiękowych dedykowanych do minikomputera Raspberry Pi. Dostawca oferuje szeroki wybór produktów, dzięki którym z łatwością można zbudować wysokiej jakości systemy dystrybuji dźwięku.

11

Botland dystrybutor oryginalnych pamięci Waveshare

Waveshare - producent układów elektronicznych, czujników i modułów kompatybilnych z Arduino i Raspberry Pi. 

 12

Botland dystrybutor oryginalnych pamięci Seeed Studio

Seeed Studio - producent układów elektronicznych, czujników i modułów kompatybilnych z Arduino i Raspberry Pi.

13

Botland dystrybutor oryginalnych pamięci DFRobot

DFRobot -  producent układów elektronicznych i akcesoriów mechanicznych do budowy robotów i nie tylko.
14Elektrobim - producent systemów sterowania automatyką domową i przemysłową. Oferuje przede wszystkim wysokiej jakości siłowniki elektryczne z profesjonalnym sterowaniem. Dostawca podążając za ciągle rozwijającą się technologią użytkową umożliwia podniesienie standardu życia i zasmakowania luksusu za rozsądne pieniądze.

15

Odroid - popularne minikomputery o wysokiej wydajności. Odroid powstał 10 lat temu i od tego czasu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Było to pierwsze na świecie przenośne urządzenie do gier dla Androida. Minikomputery Odroid działają z systemami Ubuntu 14.04 lub Android 4.2. Atutami są z pewnością cicha praca, średnie zużycie mocy 2 ~ 5 W i niewielkie rozmiary.
16NanoPi - producent jednych z najmocniejszych obecnie dostępnych minikomputerów.
17Logo BleboxBleBox - producent modułów wykorzystywanych do budowy inteligentnych budynków. Dzięki produktom marki Blebox Twój dom zmieni się w komfortowe, oszczędne i bezpieczne miejsce. Innowacyjne rozwiązania pozwalają kontrolować otaczającą Cię rzeczywistość. Brama otworzy się, gdy wracasz z pracy, temperatura dostosuje się do panujących warunków atmosferycznych, a roletami i oświetleniem możesz sterować będąc na wakacjach.
18ArduCam - dostawca szerokiej gamy modułów kamer do popularnych minikomputerów Arduino oraz Raspberry Pi. Kamery Arducam do Raspberry Pi są bardzo ważnym uzupełnieniem standardowych aparatów popularnej malinki. Firma udostępnia produkty dopsowanane do zróżnicowanych warunków, m.in. obiektyw typu rybie oko, kamerę nocną, czy kamerę szpiegowską. Umożliwia to znacznie szersze zastosowania niż w przypadku standardowych kamer pi.
19Botland - oficjalny dystrybutor BBC microbitBBC Micro:bit - zestawy edukacyjne dla początkujących elektroników i robotyków.
20Botland - oficjalny dystrybutor AtnelAtnel - polska firma z pasją do programowania. Każdy miłośnik mikrokontrolerów z pewnością zna publikacje z oferty firmy Atnel.
21Botland - oficjalny dystrybutor DaguDagu - dostawca popularnych części do budowy robotów (koła, silniki, podwozia, zestawy do samodzielnego montażu) dla pasjonatów.
22Botland - oficjalny dystrybutor robotów DOBOTDobot - producent specjalistycznych ramion robotów oraz drukarek 3D. Produkty charakteryzuje wysoka jakość materiału oraz dbałość o precyzję wykonania.
23Botland - oficjalny dystrybutor ItbrainpowerItbrainpower - dostawca oferuje szeroki wybór anten oraz modułów do komunikacji w standardach GSM/GPRS/SMS/DTMF współpracujących z popularnymi minikomputerami Arduino i Raspberry Pi. Produkty te umożliwiają tworzenie projektów wpisujących się w najnowsze trendy technologiczne.
24Botland - oficjalny dystrybutor obudów KradexKradex - polski producent obudów z tworzyw sztucznych. Szeroki wachlarz produktów pozwala dopasować odpowiednią obudowę do każdego projektu elektronicznego.
25Botland - oficjalny dystrybutor Pi SupplyPi Supply - dostawca obudów oraz modułów kompatybilnych z Raspberry Pi.
26Botland - oficjalny dystrybutor PiMoroniPimoroni - dostawca posiadający szeroką gamę akcesoriów do minikomputera Raspberry Pi.
27Botland - oficjalny dystrybutor farb przewodzący prądBare Conductive -  to jedna z najbardziej innowacyjnych firm z branży elektroniki drukowanej w Wielkiej Brytanii. Produkuje pakiet drukowanych produktów elektronicznych, które umożliwiają integrację elektroniki bezpośrednio w środowisku. Ich przewodzące farby i łatwe w użyciu zestawy rozwojowe pozwalają każdemu na prototypowanie elektronicznych wizji przyszłości.
28Botland - oficjalny dystrybutor Onion IoTOnion IoT - dostawca jednego z najmniejszych dostępnych na rynku modułów IoT pracujących z systemem Linux. Flagowy produkt firmy - minikomputer Omega2 - jest łatwy w użyciu, nawet dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem. Dostawca oferuje liczne nakładki i akcesoria, dzięki którym realizacja projektu jest szybka i intuicyjna, co sprawia, że tworzenie staje się pasją.
29Botland - oficjalny dystrybutor minikomputerów Banana PiBanana Pi - jeden z czołowych dostawców, który w swojej ofercie posiada minikomputery z procesorami o wysokiej wydajności. Udostępnia on w sprzedaży m.in. Banana Pi M3 - najmocniejszy na chwilę obecną moduł z ośmiordzeniowym procesorem. W ofercie znalazły się również liczne akcesoria dedykowane produktom Banana Pi.
30Botland - oficjalny dystrybutor narzędzi YATO TOYAYato - czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Produkty są wykonane z wysokiej jakości stali, z użyciem nowoczesnych technologii. Dedykowane głównie do użytku przez majsterkowiczów „DIY” oraz w gospodarstwach domowych. Cechują się przystępnymi cenami, nowoczesnym wzornictwem oraz dobrą ergonomią pracy.
31LockmeLockme - największe w polskim internecie miejsce zrzeszające pokoje zagadek - escape room. Na portalu łatwo znajdziesz najbliższy escape room oraz szybko sprawdzisz opinie osób, które już w nim były. Prosty podział na kategorie tematyczne pozwoli dopasować rozrywkę do gustu każdego.