Kategorie

Przetwornice samochodowe

Przetwornice samochodowe są niezwykle przydatne nie tylko podczas długich wyjazdów, ale również w trakcie krótszych przejażdżek. Umożliwiają swobodne korzystanie z urządzeń wymagających prądu o napięciu 230V. Sprzęt wystarczy podłączyć do standardowego gniazda zapalniczki samochodowej, które znajduje się w praktycznie każdym aucie. Przetwornice napięcia mogą być wykorzystywane m.in. do zasilania laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, aparatów oraz innych urządzeń nie potrzebujących dużej ilości energii. Oferowane przez nas modele charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami oraz stosunkowo niską wagą, dzięki czemu są niezwykle mobilne i nie zajmują dużo miejsca w bagażniku.

Przetwornice napięcia do auta

W ofercie sklepu Botland znajdziesz szeroki wybór modeli różniących się od siebie m.in. parametrami technicznymi i przeznaczeniem. Dla użytkowników, którzy będą korzystać z urządzeń cechujących się bardzo niskim poborem energii elektrycznej, szczególnie polecamy przetwornicę zapewniającą 200W mocy w trybie ciągłym i do 400W w momentach dużego zapotrzebowania na energię. Zastosowanie niezwykle popularnego portu USB umożliwia ładowanie szerokiej gamy urządzeń. Tego typu urządzenia są w zupełności wystarczające do stabilnego zasilania i wydajnego ładowania niewielkich sprzętów elektronicznych, a dobry stosunek ceny do jakości wykonania sprawia, że są idealnym wyborem dla kierowców, którzy regularnie pokonują niezbyt dalekie trasy.

Systemy zabezpieczające zastosowane w przetwornicach

Urządzenia dostępne w naszym sklepie są wyposażone w niezwykle przydatne zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe, antyzwarciowe i termiczne zapewniając bezpieczne użytkowanie nie tylko podłączonych urządzeń, ale również samej przetwornicy. W przypadku aktywacji ochrony urządzenia, automatycznie się ono wyłączy. Wówczas należy zmniejszyć obciążenie np. przez odłączenie jednego sprzętu. Co więcej, przetwornice do auta dostępne w naszej ofercie mają wbudowany alarm informujący użytkownika o niskim stanie akumulatora. Wbudowany wydajny wentylator jest odpowiedzialny za utrzymywanie optymalnej temperatury, gwarantującej stabilną pracę urządzenia. Dla bardziej wymagających użytkowników polecamy modele oferujące więcej mocy ciągłej, odpowiednio 300 lub 500 W, dzięki czemu zasilanie większej liczby sprzętów elektronicznych nie stanowi problemu.

Popularne przetwornice samochodowe

W sklepie Botland znajdziesz przetwornice, które mogą być podłączane do auta nie tylko za pomocą gniazda zapalniczki, ale również bezpośrednio do akumulatora za pośrednictwem krokodylków. Wszystkie przewody są dołączone do zestawu i mają wystarczającą długość i elastyczność, aby móc swobodnie korzystać z przetwornicy. Wysoka jakość wykonania, w połączeniu z długą żywotnością, sprawiają, że urządzenia dostępne w naszym sklepie są chętnie wybierane nie tylko przez zawodowych kierowców, ale również przez osoby, które sporadycznie korzystają z samochodu.