Kategorie

Panele słoneczne

Energia słoneczna coraz częściej wykorzystywana jest przez nas w codziennym życiu. Jest to w pewnym sensie darmowe źródło prądu, które wymaga jedynie zastosowania odpowiednich narzędzi, do których zaliczamy m.in. panele słoneczne. Technologia obecnie udostępnia wyjątkowe rozwiązania, które mogą posłużyć Wam jako alternatywna lub awaryjna forma pozyskiwania energii elektrycznej. Dzięki atrakcyjnej ofercie cenowej w tej kategorii, ogniwa mogą stanąć już na Twoim podwórku – gwarantujemy atrakcyjne ceny i najlepszą jakość.

Podkategorie


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Ogniwa słoneczne o małej mocy – składane zasilanie na wyprawę w plener

Panele kojarzą się większości użytkowników z dużymi i drogimi solarami, które zajmują podwórko lub umieszczane są na dachu nieruchomości. Nic bardziej mylnego! Już możesz zabrać swoje niewielkie składane panele słoneczne na wyprawę off-roadową lub trekking górski w plecak i w razie konieczności podładować telefon. Panele słoneczne o małej mocy dostępne już w cenie kilkunastu złotych i za ich pomocą możesz uzupełniać braki energii w niewielkich sprzętach (np. telefony komórkowe, nadajnik GPS, odtwarzacz MP3, latarka i wiele innych) podczas przerw i postojów.

W naszym sklepie znajdziecie produkty o różnych parametrach i cenach. Chociaż gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i asortyment wyprodukowany przez najbardziej renomowanych producentów na rynku, to zalecamy dokładną weryfikację potrzeb i dostosowanie do nich odpowiedniego modelu.

Twoja mała elektrownia słoneczna na podwórku

Posiadamy w swojej ofercie także panele solarne o dużej mocy, które mogą przydać się do magazynowania energii w awaryjnych układach zasilania. Taki asortyment może służyć na wiele sposobów i jedno jest pewne – obniży on Wasze rachunki za prąd, dbając także o otoczenie.

Jeśli jesteście miłośnikami projektowania i konstruowania innowacyjnych systemów elektrycznych lub jakiś element uległ uszkodzeniu i chcecie samodzielnie podjąć się naprawy, to znajdziecie u nas także akcesoria do paneli słonecznych, które mogą okazać się niezbędne. Nasza załoga służy pomocą w dobraniu odpowiedniego wyposażenia, które spełni Wasze oczekiwania! Zapraszamy serdecznie do kontaktu.