Kategorie

Inteligentne ubrania

W tej kategorii oferujemy elementy niezbędne, aby samodzielnie stworzyć inteligentne ubrania. Dostępne są między innymi specjalne materiały, nici czy rzepy, a także moduły i sterowniki. Przy pomocy takich produktów możliwe jest stworzenie i zaprogramowanie projektów opartych o połączenie tekstyliów z elektroniką. W ofercie Botland znajdziesz sterowniki i materiały do odzieży inteligentnej od najlepszych producentów, takich jak Sparkfun, Velleman czy Adafruit.

Podkategorie

  • Kitronik - zestawy Electro-Fashion Kitronik - zestawy Electro-Fashion

    Electro-Fashion to marka znakomitej firmy Kitronik. Producent oferuje niezwykłą technologię umożliwiającą szycie inteligentnych ubrań. W naszej ofercie znajdziesz wiele narzędzi, które pozwalają na samodzielne szycie ubrań wyposażonych w specjalne diody LED. Zamiast...


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Inteligentne ubrania

Połączenie tkanin z elektroniką daje niesamowite możliwości. Na stronach producentów materiałów i akcesoriów do inteligentnej odzieży możesz znaleźć przykładowe projekty, takie jak kurtka GPS, świecący pasek, szalik zmieniający kolory lub pluszowy joystick do gier.

Ubrania sterowane - materiały

Inteligentne ubrania, podobnie jak zwykła odzież, składają się z odpowiednio wykrojonych i zszytych ze sobą fragmentów tkaniny. Dodatkowo znajdują się tam sterowniki i inne elementy elektroniczne, dzięki którym odzież zyskuje nowe funkcje (na przykład świeci lub łączy się z internetem). Jednak tradycyjne tekstylia nie mogą prawidłowo współpracować z umieszczoną w nich elektroniką - do tego celu potrzebne są specjalne materiały, przeznaczone do tworzenia inteligentnej odzieży. W ofercie Botland znajdziesz szeroki wybór nici przewodzących, a także tkaniny, gumy, rzepy i zatrzaski przeznaczone do wykorzystania w inteligentnych ubraniach. W tym dziale dostępne są również specjalne igły, które przeznaczone się do szycia ręcznego przy pomocy nici przewodzących.

Sterowniki do inteligentnej odzieży

W tej kategorii dostępne są również sterowniki i moduły rozszerzeń do odzieży inteligentnej. Dzięki nim możesz nadać do swojego projektu funkcje oparte na użyciu kompasu, diod LED, Bluetooth, czujnika UV, akcelerometru, kompasu, czujnika koloru, żyroskopu czy magnetometru. Oferujemy mikrokontrolery już zaprogramowane, a także modele przeznaczone do samodzielnego zaprogramowania przy pomocy Arduino. Szczegółowe informacje dotyczące kompatybilności z innymi elementami elektronicznymi, sposobu montażu oraz zasilania dostępne są w opisie i dokumentacji każdego artykułu oraz na stronie producenta.