Taśma termoprzewodząca AG Thermopad 30x30x3mm - 1,5W/mK

Indeks: CHE-06060 EAN: 5901764327561

Taśma usprawnia  przepływ ciepła pomiędzy  elementami elektronicznymi. Stosowana w miejscach, gdzie nie jest możliwe zastosowanie pasty termoprzewodzącej. Taśma jest dwustronnie klejąca. Przewodność cieplna jest równa 1,5 W/mK. Wymiary taśmy: 30 x 30 x 3 mm.

Taśma termoprzewodząca AG Thermopad 30x30x3mm - 1,5W/mK
5,99 zł
4,87 zł netto
Producent: TermoPasty

Opis produktu: Taśma termoprzewodząca AG Thermopad 30x30x3mm - 1,5W/mK

Taśma usprawnia przepływ ciepła pomiędzy elementami elektronicznymi. Stosowana w miejscach, gdzie nie jest możliwe zastosowanie pasty termoprzewodzącej. Taśma jest dwustronnie klejąca, bardzo elastyczna i posiada wysoką ściśliwość, dzięki temu zapewnia dobre dopasowanie do elementów, które wymagają chłodzenia. Przewodność cieplna jest równa1,5 W/mK. Wymiary taśmy: 30 x 30 x 3 mm.

Taśma termoprzewodząca AG Thermopad 30x30x3 

Specyfikacja taśmy termoprzewodzącej AG Thermopad

  • Przewodność cieplna: 1,5 W/mK,
  • Wymiary taśmy: 30 x 30 x 3 mm.

Prosty sposób na mocowanie radiatora

Taśma termoprzewodząca AG Thermopad ma wymiary 30x30 mm i grubość 3 mm. Produkt oferuje przewodność cieplną na poziomie 1,5W/mK i jest dwustronnie pokryty mocnym klejem, umożliwiającym bezpośrednie mocowanie radiatora na chłodzonym elemencie (np. procesorze minikomputera jednopłytkowego).

Gęstość materiału wynosi 2 g/cm3, zaś twardość w skali Shore’a jest równa 40. Taśma może pracować w szerokim zakresie temperatur od -60 do aż +200 oC. Co ważne, AG Thermopad bardzo słabo przewodzi prąd – rezystancja w omach na metr wynosi aż 1011, dzięki czemu nadaje się do tych zastosowań, w których niemożliwe jest użycie past termoprzewodzących opartych na proszkach metalicznych (srebrze, złocie lub miedzi). Przed zaaplikowaniem produkt należy przechowywać w temperaturach od 20 do 25 oC.

Pasty i taśmy termoprzewodzące w ofercie Botland

Chłodzenie elektroniki jest niezwykle istotne dla długotrwałej, bezawaryjnej pracy urządzeń. Dlatego też tak ważne jest stosowanie sprawdzonych produktów termoprzewodzących, które ułatwiając przepływ ciepła pomiędzy radiatorem a obudową chłodzonego elementu, zapewnią obniżenie temperatury struktur półprzewodnikowych do bezpiecznego zakresu.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór markowych past, taśm oraz klejów termoprzewodzących. Mamy zarówno nieprzewodzące prądu elektrycznego pasty silikonowe, jak i wysokiej klasy, bardzo wydajne pasty na bazie złota, srebra oraz miedzi. Do mocowania niewielkich radiatorów, stosowanych m.in. w sterownikach silników krokowych czy też minikomputerach SBC, polecamy specjalne taśmy termoprzewodzące AG Thermopad z dwustronną warstwą klejącą.

Szerokość opakowania 4.5 cm
Wysokość opakowania 0.3 cm
Głębokość opakowania 8.5 cm
Masa opakowania 0.006 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Taśma termoprzewodząca AG Thermopad 30x30x3mm - 1,5W/mK

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: