Koło zębate 20T- GT2 - 8mm - podwójne

Indeks: GRL-12520 EAN: 5904422319465

Podwójne koło zębate GT2 z 20 zębami. Szerokość pojedynczego koła wynosi 15 mm. Średnica otworów równa 8 mm.

Koło zębate 20T- GT2 - 8mm - podwójne
8,90 zł
7,24 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Koło zębate 20T- GT2 -  8 mm - podwójne

Oferujemy koło zębate 20T- GT2 wykonane z wysokiej klasy materiałów. To komponent w postaci podwójnego koła zębatego - średnica jego otworów to 8 mm, posiada po 20 zębów, całkowita wysokość elementu to 28 mm, a szerokość pojedynczego koła wynosi 15 mm.

Tego typu komponenty doskonale sprawdzają się na przykład do zmiany kierunku obracającego się obiektu lub do zmiany prędkości drugiego obiektu. Dzięki odpowiedniemu doborowi średnic kół zębatych konstruktor urządzenia jest w stanie wpływać na prędkość obrotu i moment obrotu.

Podwójne koło zębate (2 x 20 zębów) ze średnicą otworu 8 mm

Produkt został wykonany z wysokiej jakości stopu metalu - komponent jest odporny na odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w amatorskich projektach, jak i do zastosowań komercyjnych i profesjonalnych.

W kategorii “Koła zębate” znajdziesz znacznie więcej modeli kół zębatych - różnią się od siebie przeznaczenie, materiałem, z którego są wykonane, rozmiarem czy ilością zębów. Odwiedź także inne części naszego sklepu - posiadamy szeroki wybór różnorodnych produktów z dziedzin elektroniki, robotyki i automatyki. Posiadamy zarówno gotowe urządzenia, jak i części mechaniczne, elementy elektroniczne, materiały dydaktyczne (dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie wiedzy), czy systemy automatyki. Asortyment przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, do wykorzystania w przemyśle, jak i dla studentów czy domowych majsterkowiczów.

Specyfikacja techniczna koła zębatego

  • Ilość zębów: 2x 20
  • Szerokość: 2x 15 mm
  • Wysokość: 28 mm
  • Średnica otworów: 8 mm
Koło zębate 20T- GT2 -  8 mm - podwójne.

Koło zębate 20T- GT2 -  8 mm - podwójne.

Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 1.6 cm
Głębokość opakowania 4 cm
Masa opakowania 0.006 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: