Drukarka 3D - Oryginalna Prusa i3 MK3 - zmontowana
Drukarka 3D - Oryginalna Prusa i3 MK3 - zmontowana
Drukarka 3D - Oryginalna Prusa i3 MK3 - zmontowana - zdjęcie 1
Drukarka 3D - Oryginalna Prusa i3 MK3 - zmontowana - zdjęcie 2

Drukarka 3D - Oryginalna Prusa i3 MK3S+ - zmontowana

Indeks: PSA-13007 EAN: 8594173670051

Oryginalna drukarka 3D znanej firmy Prusa, przeznaczona do druku elementów o wymiarach 250 x 210 x 210 mmPrusa i3 MK3S+ została wyposażona między innymi nowy ulepszony ekstruder i czujnik filamentu IR oraz wiele innych czujników. Dodatkowo drukarka posiada magnetyczny stół z wymiennymi płytami ze stali sprężynowej pokrytymi PEI. Zestaw składa się z całkowicie zmontowanej drukarki.

4 899,00 zł
3 982,93 zł netto

Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Producent: Prusa

Opinia eksperta o drukarce Prusa i3 MK3S+

Drukarka 3D Prusa i3 MK3S+ cieszy się znakomitymi opiniami na całym świecie. To wysokiej klasy sprzęt, który polecam każdemu, komu zależy na bardzo dobrej jakości narzędziu przystosowanemu do druku wysoce precyzyjnych modeli 3D.

Prusa i3 MK3S+ jest następcą swojej starszej wersji - aktualizacji uległ między innymi ekstruder oraz jego system chłodzenia. Teraz wentylator odpowiadający za odprowadzanie rozgrzanego powietrza jest wyposażony w czujnik obrotów. Oznacza to, że w momencie wykrycia nieprawidłowości pracy systemu chłodzącego, czynności ekstrudera zostaną wstrzymane, aby uniknąć uszkodzeń.

Z chęcią mogę zarekomendować to urządzenie praktycznie każdemu miłośnikowi druku 3D.

Jakub Kałka, zespół Botland

Opis produktu: Drukarka 3D - Oryginalna Prusa i3 MK3S+

Oryginalna drukarka 3D znanej firmy Prusa, przeznaczona do druku elementów o wymiarach 250 x 210 x 210 mmPrusa MK3S+ została wyposażona w innymi nowyulepszony ekstruder, całkiem nowy czujnik filamentu IR oraz wiele innych sensorów. Dodatkowo drukarka posiada magnetyczny stół z wymiennymi płytami ze stali sprężynowej pokrytymi PEI. Zestaw składa się z całkowicie zmontowanej drukarki.

Przedmiotem sprzedaży jest oryginalna drukarka 3D i3 MK3S+ firmy Prusa Research z Czech założonej przez Josefa Průšę, jednego z głównych deweloperów RepRap. 

Drukarki 3D Prusa zbierały świetne recenzje i nagrody z całego świata. Original Prusa i3 MK3/S+ jest zwycięzcą magazynów ALL3DP.com i MAKE, gdzie MK3/S+ również zdobyła nagrodę "Editor's Choice" jako najwyżej oceniana drukarka w 2019 roku w Digital Fabrication Guide. W przyszłości drukarka MK3S+ może zostać rozszerzona o unikalny zestaw rozszerzający Multi-Material 2S dla drukowania z 5 różnych materiałów jednocześnie.

Prusa - nagrody

Nowa Prusa MK3S+ jest jeszcze lepsza, dzięki ulepszonemu ekstruderowi, nowemu czujnikowi filamentu oraz grzanemu stołowi magnetycznemu z płytami ze stali sprężynowej.

Lista funkcji drukarki Prusa i3 MK3S+
Nowe funkcje

Funkcje podstawowe

Wymienna, magnetyczna powierzchnia druku z PEI Duży obszar drukowania - 25 x 21 x 21 cm
Nowa płyta główna EINSY RAMBo Wyświetlacz LCD z czytnikiem kart SD (w zestawie karta 8 GB)
Ciche sterowniki Trinamic - 256 kroków. Dysza 0,4 mm dla filamentu 1,75 mm
Szybsze drukowanie: 200+ mm/s Wysokość warstwy od 0,05 mm
Zerowanie osi X i Y bez czujników

Automatyczne poziomowanie podgrzanego stołu

Wykrywanie i zapobieganie przesuwaniu warstw

Grzany stół z kompensacją chłodnych rogów - bez podwijania się druku 3D

Większa sztywność ramy z wytłaczanego aluminium Automatyczna kompensacja przekrzywień osi
Wykrywanie braku prądu oraz automatyczne wznawianie pracy Bezobsługowa powierzchnia druku PEI 
Lepsze, dwustronne chłodzenie wydruku Obsługiwane materiały: PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, filamenty wzmacniane włóknami węglowymi, poliwęglany...
Opcjonalne WiFi z interfejsem Octoprint Łatwy kolorowy wydruk warstwowy
Ekstruder Bondtech z kołami zębatymi - filament jest trzymany z dwóch stron 1 kg szarego filamentu PLA w zestawie
Czujnik filamentu IR 

Automatyczne ładowanie filamentu gdy jego końcówka zostanie wykryta

Wykrywanie zapchanej dyszy z wstrzymaniem wydruku

Wentylator chłodzący i ekstruder mają czujniki obrotów.Gdy wentylator ekstrudera się zatrzyma,

drukarka zatrzyma wydruk, żeby uniknąć jego uszkodzenia.

Super-cichy wentylator Noctua

Nowa sonda SuperPINDA 2 z wbudowanym termistorem - szybsza kalibracja temperatury

Czujnik temperatury otoczenia

Wymienna, magnetyczna powierzchnia druku z PEI

Drukarka została wyposażona w nowy, magnetyczny stół roboczy MK52, który ma zdejmowaną płytę ze stali sprężynowej pokrytą gładkim arkuszem PEI (polieteroimidu). Dzięki temu powierzchnia drukowania jest całkowicie bezobsługowa, a wydruki doskonale przylegają do stołu roboczego podczas pracy, jednocześnie nie przyklejając się do niego i umożliwiając łatwe usunięcie modelu ze stanowiska po zakończeniu procesu drukowania.

Zdejmowalny magnetyczny stół w oryginalnej drukarce 3D Prusa i3 MK3S+.

Stabilniejsza rama w drukarce 3D Prusa i3 MK3S+

Nowa rama osi Y wykonana z aluminiowych profili zapewnia dużą sztywność przy zachowaniu smukłej formy znanej z poprzednich odsłon drukarki. Frezowana rama z duraluminium została również zoptymalizowana pod kątem pola roboczego, umożliwiając dodanie 10 mm w osi Z - zakres osi Z wynosi 210 mm.

Aluminiowa rama drukarki 3D wykonana z Duraluminim.

Ciche i szybkie drukowanie w oryginalnej drukarce 3D Prusa MK3S+

Nowe sterowniki Trinamic 2130 i specjalny wentylator stworzony przez renomowaną markę Noctua sprawiają, że drukarka MK3S+ jest niezwykle cicha w trybie dyskretnym, choć nawet w trybie normalnym pracuje ciszej niż 99% dostępnych na rynku drukarek 3D. W trybie normalnym zwiększono również maksymalną prędkość druku -  teraz może ona osiągać wydajność nawet ponad 200 mm/s!

Drukarka 3D Prusa i3 MK3S+ - cicha i szybka.

Funkcja Power Panic w drukarce Prusa i3 MK3S+

Model MK3S+ potrafi wznowić wydruk po całkowitej utracie zasilania. Urządzenie wykrywa przerwę w dostawie energii i wyłącza grzanie stołu oraz ekstrudera, natomiast po wznowieniu zasilania kontynuuje drukowanie od momentu, w którym praca została przerwana.

Tryb wznowienia drukowania po utracie zasilania.

Czujnik filamentu w oryginalnej drukarce 3D Prusa MK3S+

Drukarka Prusa i3 MK3S+ wyposażona jest w całkowicie nowy czujnik wykrawania filamentu. Nowy czujnik optyczny wyzwalany jest przez prostą dźwignię mechaniczną. Nie bierze pod uwagę właściwości optycznych filamentu (może być on całkowicie przezroczysty).

Nowy czujnik filamentu w Prusa i3 MK3S.

Nowy czujnik filamentu w Prusa i3 MK3S+.

Odzyskiwanie przesuniętych warstw w drukarce 3D Prusa i3 MK3S+

Płyta główna EINSY RAMBo ze sterownikiem Trinamic pozwala również wykryć zagubione kroki i przesunięte warstwy. Zapomnij o brzydkich wydrukach! Dodatkowo płyta główna w modelu Original Prusa i3 MK3S+ wyposażona jest w specjalne wyprowadzenia do podłączenia Raspberry Pi Zero W, rozszerzając funkcje drukarki 3D o możliwość korzystania z WiFi z interfejsem OctoPrint.

Nowa płyta główna EINSY RAMBo w MK3S.

Ekstruder Bondtech w oryginalnej Prusa MK3S+

Drukarka została wyposażona w zmodernizowany ekstruder (wytłaczarkę) stworzoną przez markę Bondtech. Ekstruder został zaprojektowany tak, by materiał łapany był z dwóch stron, co pozwala zwiększyć siłę podawania go do hotendu. Dzięki temu drukarka może być bardziej precyzyjna i niezawodna, w szczególności podczas drukowania elementów wykonanych z elastycznych gatunków filamentu.

Zmodernizowany ekstruder Bondtech.

Dysza E3D V6 w Prusa i3 MK3S+

E3D V6 jest popularnym produktem w kategorii hotendów all-metal, znanym z wydajności w wysokich temperaturach. MK3S+ używa łącznika zaprojektowanego specjalnie dla Prusa. Zaświadczył on o swojej niezawodności w modernizacji Multi Material i wciąż udowadnia swoją efektywność w zaskakująco kompaktowych gabarytach.

Dysza E3D V6 w oryginalne drukarce 3D Prusa MK3S+.

Sonda SuperPINDA w drukarce 3D Prusa i3 MK3S+

Czujnik poziomowania SuperPINDA został zaprojektowany tak, by wykazywał jak największą niewrażliwość na zmiany temperatur. Zawansowana konstrukcja i najwyższej jakości sensor, pozwoliły na wyeliminowanie z konstrukcji czujnika termistora. SuperPINDA gwarantuje, że pierwsza warstwa modelu zawsze będzie wydrukowana tak samo.

Drukarka Prusa MK3S+ z sondą SuperPINDA

Drukarka Prusa MK3S+ z sondą SuperPINDA.

Łożyska Misumi w MK3S+

Metalowe oprawy łożyska Misumi zapewniają stabilne podparcie drukarki i są proste w montażu. Udoskonalone rozwiązania konstrukcyjne w mechanizmie napinania paska osi X oraz wzmocnienie wykonanych z plastiku końcówek osi X wpływają na zwiększenie precyzji pracy urządzenia. Ekstruder dostosowano do druku filametów elastycznych.

Łożyska Misumi w MK3S+

Łożyska Misumi w MK3S+.

Usprawnienia ułatwiające pracę

Prusa MK3S+ zawiera szereg usprawnień, wpływających na ułatwienie drukowania. W urządzeniu zastosowano rewelacyjne paski Gates. Obudowa Einsy ułatwia podłączenie Raspbery Pi. Powłoka antykorozyjna na stalowych płytach zwiększa żywotność tego elementu drukarki. 

Szereg funkcji ułatwiających pracę

Zaawansowane komponenty wpływające zwiększenie jakości pracy

Nowa płyta główna EINSY RAMBo

Urządzenie wyposażone jest w unowocześnioną płytę główną (na cześć Alberta Einsteina oraz słynnego filmowego komandosa nazwaną EINSY RAMBo), która oferuje szereg przydatnych funkcji, takich jak detekcja przepalonych bezpieczników czy wznowienie pracy po utracie zasilania. Płyta zintegrowana jest też z cichymi, wydajnymi sterownikami Trinamic, współpracującymi z interfejsem SPI.

Opcjonalne WiFi z interfejsem OctoPrint

Możesz zwiększyć funkcjonalność urządzenia i wygodę drukowania, podłączając drukarkę do WiFi (na przykład za pośrednictwem Raspberry Pi) i wykorzystując interfejs OctoPrint - otwarte oprogramowanie webowe przeznaczone do kontrolowania parametrów pracy drukarek 3D.

Supercichy wentylator Noctua

Drukarka została wyposażona w nowoczesny, niezwykle cichy wentylator Noctua. Dzięki temu praca urządzenia jest jeszcze bardziej dyskretna i nie powoduje dyskomfortu u przebywających w pobliżu osób lub użytkownika nadzorującego powstawanie wydruku.

Skomunikowane czujniki obrotów wentylatora chłodzącego i ekstrudera

W przypadku zatrzymania się wentylatora chłodzącego lub ekstrudera drugi element również przestaje pracować dzięki wspólnemu systemowi mierzenia prędkości obrotowej. Takie rozwiązanie pomaga uniknąć uszkodzenia wydruku z powodu nadmiernej wentylacji lub jej braku.

Grzany stół z kompensacją chłodnych rogów - bez podwijania się druku 3D

Funkcja kompensacji chłodnych rogów umożliwia rozprowadzanie ciepła w równomierny sposób, co zapobiega podwijaniu się brzegów wydruku, które stanowi częsty problem podczas drukowania przestrzennego. Jest to szczególnie przydatna opcja podczas pracy z bardziej wymagającymi materiałami, takimi jak ABS czy HIPS, które mają skłonność do kurczenia się wraz ze zmianami temperatury.

Lepsze, dwustronne chłodzenie wydruku

Chłodzenie wytłaczanego materiału odbywa się w tym modelu dwustronnie, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie wydajności drukarki oraz poprawienie jakości detali, szczególnie przy trudnych fragmentach takich jak zwisy czy skomplikowane ornamenty.

Automatyczne poziomowanie i kalibracja

Kalibracja drukarki jest w pełni automatyczna - zarówno zerowanie osi X i Y, jak i poziomowanie podgrzewanego stołu roboczego odbywają się bez konieczności ingerencji użytkownika. Pozwala to osiągnąć jeszcze większą precyzję, a także znacznie przyspiesza i ułatwia pracę.

Automatyczna kompensacja przekrzywień osi

Pojawiające się przekrzywienia na osiach są automatycznie kompensowane z dużą precyzją, co pozwala dodatkowo poprawić jakość i dokładność tworzonych wydruków, a także uzyskać lepsze odwzorowanie komputerowego projektu.

Automatyczne ładowanie filamentu i łatwe drukowanie warstwowe w wielu kolorach

Drukarka samodzielnie wykrywa kończący się filament i automatycznie ładuje następną rolkę z zasobnika. Urządzenie wyposażone jest też w funkcję ułatwiającą zmianę koloru filamentu podczas drukowania, co pozwala na tworzenie efektownych, wielobarwnych wydruków warstwowych (funkcja ColorPrint, obecnie zaimplementowana bezpośrednio do oprogramowania Prusa Slicer).

Wykrywanie zapchanej dyszy z wstrzymaniem wydruku

Jeżeli dysza ekstrudera zostanie zapchana (na przykład na skutek niedopasowania temperatury do materiału druku), urządzenie wykryje problem, a następnie wstrzyma pracę aż do momentu naprawienia usterki.

Duży obszar drukowania - 25 x 21 x 21 cm

Obszar roboczy o objętości 11 025 cm3 pozwala na drukowanie naprawdę sporych elementów, i to bez utraty jakości! Maksymalny rozmiar wytwarzanych detali to 250 x 210 x 210 mm - to więcej niż w poprzednich odsłonach (drukarki Original Prusa i3 MK2 oraz MK3 oferowały obszar roboczy o wymiarach 250 x 210 x 200 mm).

Wyświetlacz LCD z czytnikiem kart SD (w zestawie karta 8 GB)

Drukarka wyposażona jest w intuicyjny wyświetlacz LCD i wbudowany czytnik kart SD, za pomocą którego możesz wygodnie wgrywać projekty trójwymiarowych wydruków do urządzenia. Do zestawu dołączona jest kompatybilna karta SD o pojemności 8 GB.

Wysokość warstwy od 0,05 mm

Minimalna wysokość warstwy możliwa do uzyskania w tym modelu wynosi zaledwie 0,05 mm. Dzięki temu możesz wykorzystać drukarkę Prusa i3 MK3S+ nawet w najbardziej precyzyjnych projektach, gdzie wymagany jest najwyższy poziom dokładności.

Obsługiwane materiały

Drukarka Original Prusa i3 MK3S+ współpracuje między innymi z takimi materiałami jak PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, filamenty wzmacniane włóknami węglowymi czy poliwęglany. Dodatkowo w zestawie otrzymasz kilogram wysokiej jakości szarego filamentu PLA.

Uwaga!
Urządzenie zostało całkowicie zmontowane przez producenta Prusa Research. W naszej ofercie również drukarka Prusa MK3S+ do samodzielnego montażu.

Różnice względem Prusa i3 MK3

 • Czujnik filamentu IR
 • Ulepszony ekstruder
 • W przyszłości możliwość rozbudowy o drukowanie z wielu materiałów

Dlaczego warto wybrać Original Prusa I3?

 • Świetne wsparcie - Prusa zapewnia pełne wsparcie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu za pomocą Live Chat i e-mail w kilku językach.
 • Najlepsze instrukcje montażu - obszerne i kolorowe instrukcje znacznie ułatwiają i przyspieszają montaż drukarki.
 • Możliwość ulepszania - drukarkę można ulepszać do nowej wersji bez konieczności kupowania całej nowej drukarki.
 • Montaż to zabawa - zrozumiesz podstawy konstrukcji drukarki 3D i dostaniesz ogromną przewagę przy rozwiązywaniu potencjalnych problemów i wymianach części.
 • Ustawienia przygotowane do natychmiastowego rozpoczęcia drukowania - Prusa zapewnia wysokiej jakości ustawienia drukowania i rozwija własne oprogramowanie do cięcia modeli na warstwy.
 • Jakość gwarantuje Josef Prusa - Prusa Research jest firmą z branży druku 3D z Pragi w Czechach. Została założona w 2012 roku przez Josefa Prusę, jednego z ojców ruchu RepRap jako jednoosobowy startup i zdołała już rozrozsnąć się do ponad 160 osób.

Przeczytaj o portalu społecznościowym dla użytkowników drukarek 3D Prusa!

Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania: 

od 110 V do 220 V (AC - sieciowe)

Wyświetlacz: LCD
Dokładność druku:  10 x 10 x 5 mikronów
Prędkość druku:  200+ mm/s
Wysokość warstwy od 0,05 mm do 0,35 mm
Średnica dyszy:

standardowa: 0,4 mm

Obsługiwany filament:

PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, filamenty wzmacniane włóknami węglowymi, poliwęglany...

Średnica filamentu:  1,75 mm
Tryb pracy: Online lub z karty SD
Format plików:  .stl, .obj, .jpg
Oprogramowanie:  Cura, KISSlicer, Simplify3D, Slic3r
Kalibracja: automatyczna kalibracja osi XYZ w 9 punktach / korekcja stołu osi
Ilość ekstruderów:

1

Czujnik filamentu:

tak - IR

Power Panic:

tak

Kompatybilność z OctoPrint:

tak

Zaawansowane czujniki:

4 termistory, czujniki obrotów wentylatorów, przesunięcia warstw

Cechy specjalne:

Koła zębate Bondtech, wentylator Noctua, super ciche sterowniki Trinamic

Powierzchnia wydruku:

magnetyczny stół z wymiennymi płytami ze stali sprężynowej z PEI

Temperatura dyszy: maks. 300 °C
Temperatura stołu roboczego: maks. 120 °C
Wymiary drukarki:  419 x 419 x 381 mm
Rozmiar druku:  250 x 210 x 200 mm
Masa: 6,35 kg

Uwaga!

Należy zawsze upewnić się, że druk pierwszej warstwy przylega do blatu! 

Więcej informacji można znaleźć na filmie.

W zestawie

 • Drukarka (zmontowana)
 • 1 kg szarego filamentu PLA 
 • Karta 8 GB

Materiały zostały zapożyczone ze strony: https://pl.prusa3d.com/

3D - rozmiar druku 250x210x200 mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - dokładność 0.1 mm
3D - ilość materiału 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - prędkość druku 200 mm/s
3D - grubość druku 0.05 - 0.35 mm
3D - temp. dyszy 300 °C
3D - temp. stołu 120 °C

Wysyłka w dniu zamówienia

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 
* ze względu na obecnie panującą sytuację związaną z Covid-19 wyjątek stanowi poniedziałek,  w którym tego samego dnia wysyłane są zamówienia złożone do godz 10:00.

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie http://www.kiedy-przelew.pl/).

Darmowa wysyłka w Polsce już od 300 zł

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 300 zł dostawa gratis! Dotyczy zamówień opłaconych przed wysyłką. Zamówienia pobraniowe wysyłamy gratis od 500 zł.

Wysyłka na terenie Polski

Card image cap
Poczta Polska
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 9,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 17,90 zł
 • Ubezpieczenie: 1000 zł
Card image cap
Kurier GLS
 • Termin dostawy: 1-2 dni
 • Płatność z góry: od 14,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 22,90 zł
 • Ubezpieczenie: 6000 zł
Card image cap
Paczkomaty 24/7
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 12,90 zł
 • Ponad 8000 Paczkomatów
 • Ubezpieczenie: 200 zł

Wysyłka za granicę

Kurier GLS - strefa 1

Austria, Belgia, Chrowacja, Czechy, Dania, Niemcy, Holandia, Słowacja

 • Termin dostawy: 2-4 dni
 • Płatność z góry: 35 zł
Kurier GLS - strefa 2

Bułgaria, Estonia, Francja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, Słowenia

 • Termin dostawy: 2-5 dni
 • Płatność z góry: 50 zł
Kurier GLS - strefa 3

Finlandia, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Szwecja, Cypr, Malta

 • Termin dostawy: 2-7 dni
 • Płatność z góry: 80 zł
 • Darmowa dostawa zamówień na kwotę powyżej 300 zł nie dotyczy paczek adresowanych poza granice Polski.
 • Termin dostawy liczony jest w dniach roboczych od daty wysyłki zamówienia.

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zapraszamy do dodania opinii o produkcie :) Funkcja dostępna po zalogowaniu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Filament Spectrum PLA 1,75mm 1kg - Bahama Yellow

Filament wykonany z PLA służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 1 kg filamentu w kolorze Bahama Yellow o...
Indeks: SPC-11000
Indeks: SPC-11000
Czas oczekiwania ok. 2-5 dni
Cena podstawowa 79,99 zł Cena 79,99 zł
 • Darmowa dostawa

Filament Spectrum PLA 1,75mm 1kg - Arctic White

Filament wykonany z PLA służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 1 kg filamentu w kolorze Arctic White o...
Indeks: SPC-10986
Indeks: SPC-10986
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 79,99 zł Cena 79,99 zł
 • Darmowa dostawa

Filament Spectrum PLA 1,75mm 1kg - Deep Black

Filament wykonany z PLA służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 1 kg filamentu w kolorze Deep Black o...
Indeks: SPC-10979
Indeks: SPC-10979
Czas oczekiwania ok. 2-5 dni
Cena podstawowa 79,99 zł Cena 79,99 zł
 • Darmowa dostawa

Filament Spectrum PLA 1,75mm 1kg - Dragon Red

Filament wykonany z PLA służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 1 kg filamentu w kolorze Dragon Red o...
Indeks: SPC-10995
Indeks: SPC-10995
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 79,99 zł Cena 79,99 zł
 • Darmowa dostawa

Filament Spectrum PLA 1,75mm 1kg - Lime Green

Filament wykonany z PLA służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 1 kg filamentu w kolorze Lime Green o...
Indeks: SPC-10991
Indeks: SPC-10991
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 79,99 zł Cena 79,99 zł
 • Darmowa dostawa

S9V11F5S6CMA - przetwornica step-up/step-down - 5V 1,5A - z funkcją odcięcia przy niskim napięciu - Pololu 2870

Miniaturowy moduł przetwornicy impulsowej zasilany napięciem z zakresu: od 2 V do 16 V. Napięcie wyjściowe ustawione jest na 5 V. Maksymalny prąd 1,5 A. Wymiary: 15  x 13 x 6...
Indeks: PLL-10671
Indeks: PLL-10671
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 39,00 zł Cena 39,00 zł
 • Darmowa dostawa

S9V11MACMA - przetwornica step-up/step-down - 2,5-9V 1,5A - z funkcją odcięcia przy niskim napięciu - Pololu 2868

Miniaturowy moduł przetwornicy impulsowej zasilany napięciem z zakresu: od 3 V do 16 V. Napięcie wyjściowe regulowane w zakresie od 2,5 V do 9 V. Maksymalny prąd 1,5 A....
Indeks: PLL-10673
Indeks: PLL-10673
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 52,90 zł Cena 52,90 zł
 • Darmowa dostawa

Filament Spectrum PETG 1,75mm 1kg - Pacific Blue

Filament wykonany z PETG służący jako wkład do drukarek 3D . Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 1 kg filamentu w kolorze Pacific Blue o długości ok. 340 m....
Indeks: SPC-11048
Indeks: SPC-11048
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 89,99 zł Cena 89,99 zł
 • Darmowa dostawa

Filament Spectrum Smart ABS 1,75mm 1kg - Pacific Blue

Filament wykonany z Smart ABS służący jako wkład do drukarek 3D. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 1 kg filamentu w kolorze Pacific Blue. Wymaga podgrzewanego...
Indeks: SPC-11453
Indeks: SPC-11453
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 79,99 zł Cena 79,99 zł
 • Darmowa dostawa

Filament Spectrum PLA Pro 1,75mm 1kg - Deep Black

Filament wykonany z PLA Pro służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 1 kg filamentu w kolorze Deep Black.
Indeks: SPC-11470
Indeks: SPC-11470
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 119,99 zł Cena 119,99 zł
 • Darmowa dostawa

Akumulator żelowy 6V 4,5Ah Vipow

Akumulator żelowy bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Napięcie nominalne wynosi 6 V, pojemność 4,5 Ah.
Indeks: AKU-03433
Indeks: AKU-03433
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 24,90 zł Cena 24,90 zł
 • Darmowa dostawa

Podgrzewacz kwarcowy WEP 853A - preheater

Podgrzewacz do wstępnego ogrzania płytki drukowanej przy użyciu szkła kwarcowego. Urządzenie posiada moc 600 W, regulowaną temperaturę w zakresie od 0 do 400 °C i powierzchnię...
Indeks: LUT-03266
Indeks: LUT-03266
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 310,00 zł Cena 310,00 zł
 • Darmowa dostawa

Produkty z tej samej kategorii:

Drukarka 3D - Oryginalna Prusa i3 MK3S+ - zestaw do samodzielnego montażu

Oryginalna drukarka 3D znanej firmy Prusa ,  przeznaczona do druku elementów o wymiarach  250 x 210 x 210 mm. Prusa MK3S+ posiada między innymi nowy ulepszony ekstruder i...
Indeks: PSA-14334
Indeks: PSA-14334
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 3 895,00 zł Cena 3 895,00 zł
 • Darmowa dostawa

Rurka PTFE hotendu drukarek Prusa MK3S, MK2.5S, MMU2S

Rurka z tworzywa PTFE do głowicy hotend. Kompatybilna z drukarką Prusa i3 MK3S . Współpracuje z filamentem o średnicy 1,75 mm .
Indeks: PSA-15790
Indeks: PSA-15790
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 4,85 zł Cena 4,85 zł
 • Darmowa dostawa

Rurka PTFE hotendu drukarek Prusa MK3, MK2.5, MK2S i MMU2

Rurka PTFE hotendu w drukarkach 3D. Kompatybilna z drukarkami Prusa i filamentami o średnicy 1,75 mm. 
Indeks: PSA-14333
Indeks: PSA-14333
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 4,85 zł Cena 4,85 zł
 • Darmowa dostawa

Dysza 0,4mm dla E3D V6 - filament 1,75mm - oryginalna Prusa

Dysza 0,4 mm specjalnie zaprojektowana dla hot-endu E3D V6 używanego w drukarkach Prusa. Przeznaczona do pracy z filamentami o średnicy 1,75 mm.
Indeks: PSA-14331
Indeks: PSA-14331
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 49,90 zł Cena 49,90 zł
 • Darmowa dostawa

Grzałka E3D do drukarki Prusa MK3/MK3S - 40W 24V

Grzałka E3D o mocy 40 W do oryginalnej drukarki 3D Prusa MK3 / MK3S. 
Indeks: PSA-13631
Indeks: PSA-13631
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 47,90 zł Cena 47,90 zł
 • Darmowa dostawa

Termistor do głowicy hotend drukarki Prusa MK3/MK3S

Termistor wykorzystywany w części głowicy zwanej hotend dla oryginalnej drukarki 3D Prusa MK3 / MK3S.
Indeks: PSA-13632
Indeks: PSA-13632
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 62,90 zł Cena 62,90 zł
 • Darmowa dostawa

Płyta ze stali sprężynowej - dla drukarek Prusa MK3/MK3S - teksturowana

Wymienna płyta do drukarek 3D MK3/MK3S wyposażonych w magnetyczny stół roboczy. Zdejmowana podkładka wykonana jest ze stali sprężynowej która została pokryta warstwą PEI metodą...
Indeks: PSA-15070
Indeks: PSA-15070
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 229,00 zł Cena 229,00 zł
 • Darmowa dostawa

Zestaw Multi Material 2S (MMU2S) - dla drukarek Prusa i3 MK2.5S/MK3S - do samodzielnego montażu.

Zestaw rozszerzający możliwości drukarki 3D Original Prusa i3 MK2.5S/MK3. Zastosowanie tego ulepszenia daje możliwość drukowania nawet pięcioma rożnymi filamentami...
Indeks: PSA-15525
Indeks: PSA-15525
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 1 589,00 zł Cena 1 589,00 zł
 • Darmowa dostawa

Drukarka 3D - Oryginalna Prusa MINI+ - zestaw do uproszczonego montażu

Oryginalna drukarka 3D uznanego producenta, firmy Prusa. Urządzenie wykorzystuje technologię przyrostową FFF/FDM. W Prusa MINI+ zastosowano nowoczesną 32 bitową płytę główną...
Indeks: PSA-15977
Indeks: PSA-15977
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 2 289,00 zł Cena 2 289,00 zł
 • Darmowa dostawa

Płyta ze stali sprężynowej - dla drukarek Prusa MK3/MK3S - gładka

Wymienna płyta do drukarek 3D MK3/MK3S wyposażonych w magnetyczny stół roboczy. Zdejmowana podkładka wykonana jest ze stali sprężynowej pokrytej samoprzylepnym arkuszem PEI....
Indeks: PSA-15069
Indeks: PSA-15069
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 209,50 zł Cena 209,50 zł
 • Darmowa dostawa

Dysza 0,25mm dla E3D V6 - filament 1,75mm - oryginalna Prusa

Dysza z otworem 0,25 mm przeznaczona do głowicy hotend o oznaczeniu E3D V6 , stosowanej w drukarkach Prusa . Jest to oryginalna część producenta, jej stosowanie pozwala na...
Indeks: PSA-15789
Indeks: PSA-15789
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 81,90 zł Cena 81,90 zł
 • Darmowa dostawa

Głowica hotend drukarki Prusa i3 MK3S - zmontowana

W pełni zmontowana  głowica hotend do drukarki 3D Prusa i3 MK3S . Jest to oryginalna część producenta drukarki. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i pełną...
Indeks: PSA-15791
Indeks: PSA-15791
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 449,00 zł Cena 449,00 zł
 • Darmowa dostawa