Kategorie

Moduły i zestawy Raspberry Pi Zero

Kategoria dla miłośników elektroniki, którzy lubią mieć wszystko w jednym miejscu. Gotowe zestawy i moduły dla malinki w wersji Zero. Najpopularniejszy jest zestaw Raspberry Pi Zero W Basic, w którym dostaniemy minikomputer wraz z obudową i dobranym odpowiednim zasilaczem w przystępnej cenie. Bardziej doświadczeni elektronicy mają do dyspozycji wiele innych zestawów, które można dopasować do swoich potrzeb. Sprawdź nasz dział, a w razie pytań – napisz do nas, pomożemy.

Raspberry Pi Zero – mały potwór

Malinka w wersji Zero to prawie podwojona moc w połowie mniejszym rozmiarze. Jak deklaruje producent, procesor ma być szybszy od tego z wersji B o 40 procent. Dzięki zmniejszonym rozmiarom model ten świetnie sprawdzi się jako odtwarzacz multimedialny za pomocą programu Kodi, jak i zwykły komputer do codziennego użytkowania lub nauki programowania GPIO. Kategoria w naszym sklepie moduły i zestawy Raspberry Pi Zero to miejsce, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia swojej przygody z modelem Zero, jak i jej rozwinięciem.

Gotowe zestawy i możliwość konfiguracji

System Raspberry Pi i ich sprzęt słynie z tego, że daje swoim użytkownikom mnóstwo swobody w wykorzystywaniu ich technologii. Moduły i zestawy Raspberry Pi Zero dają możliwość poczucia smaku programowania i minikomputerów, gdzie ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie sprzęt dla miłośników elektroniki od miłośników elektroniki.

Najwyższa jakość i gwarancja zadowolenia

Wybierając elektronikę ze znaczkiem maliny, mamy gwarancję jakości i możemy być pewni, że dostajemy dopracowany i przemyślany sprzęt. Miliony klientów na całym świecie to tylko dodatkowy argument za wyborem tego producenta. Olbrzymia internetowa społeczność to ogromna ilość poradników i projektów miłośników elektroników, ale jeżeli w tym gąszczu nie możecie się odnaleźć lub macie innowacyjny pomysł i utknęliście przy jego realizacji, napiszcie do nas, a chętnie pomożemy!