Kategorie

Moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus)

Kategoria, w której znajdziecie Państwo moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus), a wśród nich takie akcesoria jak na przykład zestaw do budowy konsoli do gier czy zestaw z obudową, myszką i klawiaturą. Sprawdźcie nasz szeroki asortyment i dołączcie do naszych zadowolonych klientów, a w razie pytań- piszcie do nas, chętnie pomożemy. Codziennie staramy się dostarczać Państwu sprzęt najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów!

Moc dodatków.

Nowy model z rodziny malinek 3B+ w porównaniu z poprzednią wersją zbudowany jest na płytce po „nowemu”. Procesor w 3B+ dostała wbudowany radiator, dzięki któremu odprowadzanie ciepła powinno odbywać się znacznie sprawniej. Sam procesor dostał zastrzyk mocy i jest szybszy o 200 MHz, jednak to nie procek jest najważniejszą zmianą, ale WiFi działające w 5 GHz oraz Gigabit Ethernet. Siłą malinek jest rozbudowana społeczność internetowa oraz moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus) dostępnych w oficjalnej sprzedaży. Zajrzyjcie do naszego sklepu i odkryjcie bogaty świat mikrokomputerów Raspberry Pi.

Zestawy i moduły.

Kategoria moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus) to dział, w którym zebraliśmy dla Państwa najciekawsze i najbardziej potrzebne akcesoria do mikrokomputera Raspberry Pi 3B+. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie problemów z doborem czy wątpliwości, do kontaktu z naszym działem technicznym, który składa się z miłośników elektroników i którzy chętnie pomogą. Zapraszamy również na blog Forbot dla pasjonatów elektroniki!

Elementy i akcesoria.

Moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus) to dział, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne akcesoria do swojego Raspberry Pi 3B+, proponujemy na przykład zestaw Raspberry Pi 3B+ rozszerzony + kurs ON-LINE, który to jest najchętniej wybieranym przez czytelników blogu Forbot w 2019 roku. Kurs ten stworzono dla wszystkich tych, którzy chcieliby wejść w świat Raspberry Pi i poznać jego możliwości w praktyce. Każda z lekcji zawiera dokładne instrukcje obsługi i pracy z systemami Linux i Python. Do wykonania ćwiczeń z kursu nie jest wymagana znajomość Raspberry Pi, Linuxa oraz programowania. Zestaw zawiera najnowsze Raspberry Pi w wersji 3 B + (Plus).