Kategorie

Moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus)

Kategoria, w której znajdziecie Państwo moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus), a wśród nich takie akcesoria jak na przykład zestaw do budowy konsoli do gier czy zestaw z obudową, myszką i klawiaturą. Sprawdźcie nasz szeroki asortyment i dołączcie do naszych zadowolonych klientów, a w razie pytań- piszcie do nas, chętnie pomożemy. Codziennie staramy się dostarczać Państwu sprzęt najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów!

Moc dodatków.

Popularny model z rodziny Raspberry 3B+ w porównaniu z poprzednią wersją zbudowany jest na płytce nieco inaczej niż poprzednicy. Procesor w 3B+ dostał wbudowany radiator, dzięki któremu odprowadzanie ciepła powinno odbywać się znacznie sprawniej. Sam procesor dostał zastrzyk mocy i jest szybszy o 200 MHz, jednak to nie on jest najważniejszą zmianą, ale dwuzakresowe WiFi działające w paśmie 2,4 oraz 5 GHz i Gigabit Ethernet. Siłą malinek jest rozbudowana społeczność internetowa oraz moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus) dostępnych w oficjalnej sprzedaży. Zajrzyjcie do naszego sklepu i odkryjcie bogaty świat minikomputerów Raspberry Pi.

Zestawy i moduły.

Kategoria moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus) to dział, w którym zebraliśmy dla Państwa najciekawsze i najbardziej potrzebne akcesoria do minikomputera Raspberry Pi 3B+. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie problemów z doborem czy wątpliwości, do kontaktu z naszym działem technicznym, który składa się z chętnych do pomocy miłośników elektroniki. Zapraszamy również na blog Forbot przeznaczony dla pasjonatów elektroniki!

Elementy i akcesoria.

Moduły i zestawy Raspberry Pi 3B+ (Plus) to dział, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne akcesoria do swojego Raspberry Pi 3B+, proponujemy na przykład zestaw Raspberry Pi 3B+ rozszerzony + kurs ON-LINE, który to jest najchętniej wybieranym przez czytelników blogu Forbot w 2019 roku. Kurs ten stworzono dla wszystkich tych, którzy chcieliby wejść w świat Raspberry Pi i poznać jego możliwości w praktyce. Każda z lekcji zawiera dokładne instrukcje obsługi i pracy z systemami Linux i Python. Do wykonania ćwiczeń z kursu nie jest wymagana znajomość Raspberry Pi, Linuxa oraz programowania. Zestaw zawiera Raspberry Pi w wersji 3B+ (Plus).