Kategorie

Pozostałe drony

Wielbiciele dronów chętnie testują różne konstrukcje latające. Dlatego, oprócz najpopularniejszych quadro- i hexacopterów, oferujemy także inne, mniej znane, ale równie ciekawe modele. Jeśli zatem poszukujesz dronów DJI, Yuneec, Tello i Syma, sięgnij do dedykowanych im działów w naszym sklepie, a w tej kategorii przejrzyj pozostałe drony, które mogą Cię zainteresować. Obok modeli latających, znajdziesz tu także okulary multimedialne, inteligentne piloty do sterowania dronem, czy też zapasowe śmigła.

Atrakcyjne modele w przystępnych cenach

Kolekcjonujesz drony, lubisz porównywać funkcjonalności i specyfikę sterowania w modelach od różnych producentów, a może po prostu szukasz konstrukcji na początek przygody z modelami latającymi? W każdej z tych sytuacji z pewnością przypadną Ci do gustu dwa dostępne u nas drony: Shadow Breaker Top Selling X6 oraz Hoverdrone Nano. Ich wyróżnikiem jest nie tylko przystępna cena, ale także bardzo dobre jak na tę klasę urządzeń parametry techniczne. Shadow Breaker Top Selling X6 to quadrocopter wyposażony w 6-osiowy żyoskopowy system stabilizacji lotu, a także podświetlaną kamerę HD 720 x 480 px. Elastyczne wirniki zapewniają mu większą trwałość i odporność na zniszczenia. Drugi wymieniony dron to hexacopter o wymiarach zaledwie 12 x 12 cm. Zasilanie Hoverdrone Nano zapewnia akumulator li-pol, który po pełnym ładowaniu umożliwia do 8 minut lotu.

Zaawansowane rozwiązania dla pasjonatów

Jednym z najciekawszych produktów zamieszczonych w naszej kategorii pozostałe drony jest z pewnością Makeblock Airblock o budowie modułowej. Serce konstrukcji stanowi moduł główny (sterujący), do którego – dzięki wbudowanym magnesom – dołącza się pozostałe moduły, m.in. z silnikami. Metoda łączenia przy pomocy magnesów zapewnia poszczególnym częściom konstrukcji mocne i precyzyjne przyleganie, a jednocześnie pozwala na błyskawiczną „przebudowę” drona. Piankowa obudowa stanowi ochronę dla łopat obracających się w centralnej części modułów. Sterowanie modelem, a także programowanie go jest niezmiernie proste i bazuje na aplikacji mobilnej. Dron łączy się z aplikacją w smartfonie przez Bluetooth. Do zaawansowanych zastosowań polecamy natomiast hexacopter Yuneec Tornado H920 z gimbalem i kamerą CG04 o znakomitych parametrach (matryca 16 Mpx, trzykrotny zoom optyczny i wymienny obiektyw). Wszystko to sprawia, że dron sprawdzi się nawet w zastosowaniach profesjonalnych i pozwoli na rejestrowanie obrazu w jakości UltraHD (4K). Dodatkowym atutem tego wszechstronnego modelu jest zaawansowane sterowanie, wykorzystujące aż dwie częstotliwości 2,4 GHz lub 5,8 GHz.

Praktyczne akcesoria do dronów

W naszym sklepie znajdziesz akcesoria, które przydadzą się podczas korzystania z dronów. W tej kategorii zamieściliśmy inteligentnego pilota, przeznaczonego do sterowania dronami Yuneec. Sprawdzi się on w sytuacjach, w których wolisz sterować dronem jedną ręką, a drugą obsługiwać w tym samym czasie inne urządzenia (np. smartfon). Yuneec Wizard zapewnia intuicyjną obsługę – w tym funkcję follow me, w której dron porusza się zgodnie z ruchem pilota. Jeśli korzystasz z drona Yuneec Breeze, w tej kategorii znajdziesz zapasowe zestawy śmigieł do niego.