Książka Kodowanie na dywanie - Gry nie tylko matematyczne - Anna Świć

Indeks: OZB-23989 EAN: 9788396572929

"Kodowanie na dywanie - Gry nie tylko matematyczne" Anny Świć, to lektura niezbędna dla nauczycieli przedszkoli i początkowych klas szkół, którzy poszukują innowacyjnych pomysłów na zajęcia. Stanowi również doskonałą propozycję dla rodziców, pełną inspiracji do wspólnych rodzinnych zabaw i gier. W publikacji znajduje się ponad 50 propozycji gier, pogrupowanych tematycznie.

Książka Kodowanie na dywanie - Gry nie tylko matematyczne - Anna Świć
51,21 zł
48,77 zł netto
Zapłać później
Producent: EduSense

Opis produktu: Książka Kodowanie na dywanie - Gry nie tylko matematyczne - Anna Świć

Kolejna publikacja z serii Kodowanie na dywanie autorki Anny Świć to niezwykle praktyczna publikacja stanowiąca doskonałe źródło inspiracji dla nauczycieli przedszkoli oraz edukacji wczesnoszkolnej, poszukujących pomysłów na kreatywne i angażujące zajęcia. Rodzice również znajdą w niej cenne wskazówki na wspólne rodzinne rozrywki. Książka oferuje ponad 50 różnorodnych propozycji gier, podzielonych tematycznie, co pozwala na dopasowanie rozrywki do potrzeb i zainteresowań dzieci. Zabawy obejmują zarówno gry matematyczne, jak i strategiczne, społeczne czy językowe, zapewniając wszechstronną rozrywkę. Przy wyborze gry, użytkownik może korzystać z trzech różnych opcji: gry z całym zespołem na dużej macie do kodowania, gry w mniejszych grupach na mini macie lub gry parami na specjalnie przygotowanych planszach znajdujących się w książce.

W naszej ofercie znajdziesz dużą matę do kodowania, mini matę oraz inne przydatne akcesoria.

Książka Kodowanie na dywanie - Gry nie tylko matematyczne - Anna Świć - przód okładki

Kodowanie na dywanie - Gry nie tylko matematyczne - Anna Świć.

Książka Kodowanie na dywanie - Gry nie tylko matematyczne - Anna Świć - widok tyłu okładki

Książka zawiera ponad 50 propozycji gier dla dzieci.

Kreatywne wykorzystanie maty do kodowania - "Kodowanie na dywanie. Gry nie tylko matematyczne"

Korzystanie z maty do kodowania jako planszy do gier stanowi wyjątkową wartość dodaną, szczególnie podczas zajęć z dziećmi. W publikacji "Kodowanie na dywanie - Gry nie tylko matematyczne" znajdziesz ponad 50 różnorodnych propozycji gier, pogrupowanych tematycznie, takich jak kubeczkowe granie, gry strategiczne, matematyczne, społeczne, językowe, przyrodnicze, ściganki oraz gry zawierające elementy tworzenia kodu.

Cechy szczególne książki:

  • Zawiera ponad 50 propozycji gier, podzielonych tematycznie, co ułatwia znalezienie odpowiedniej rozrywki dla dzieci.
  • Oferuje aż 3 różne sposoby korzystania z gier: gra całą grupą na macie do kodowania, gra w małych zespołach na mini macie oraz gra parami na gotowych planszach zamieszczonych w książce.
  • Zachęca do kreatywnego wykorzystania maty do kodowania, stwarzając możliwość rozwijania umiejętności z różnych obszarów, takich jak logiczne myślenie, matematyka czy komunikacja społeczna.
  • Zapewnia wiele godzin edukacyjnej i angażującej zabawy dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach, dzięki różnorodności tematycznej gier.

Kilka słów o autorce

Anna Świć to ekspertka edukacyjna i założycielka Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "Kodowanie na Dywanie". Jest pasjonatką wprowadzania kodowania do zajęć dydaktycznych i wykorzystywania nowoczesnych technologii w edukacji. Jako koordynatorka Ogólnopolskiego Programu "Uczymy dzieci programować", wspiera tysiące nauczycieli w rozwijaniu kompetencji cyfrowych. Jest również autorką narzędzi dydaktycznych, książek oraz kursów online dla nauczycieli i dzieci, a także prelegentką na wielu konferencjach edukacyjnych.

Informacje o książce

  • Autor: Anna Świć
  • Wydawnictwo: Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej
  • Format: A4
  • Rok wydania: 2023
  • ISBN: 9788396572929
  • Oprawa: miękka
Książka Kodowanie na dywanie - Gry nie tylko matematyczne - Anna Świć

W naszej ofercie dostępny jest również zestaw książek z serii "Kodowanie na dywanie".

Książka - Autor Anna Świć
Książka - ISBN 9788396572929
Książka - Oprawa miękka
Książka - Wydawnictwo Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej
Tematyka Podstawy
Szerokość opakowania 21 cm
Wysokość opakowania 29.7 cm
Głębokość opakowania 0.7 cm
Masa opakowania 0.389 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: