Gamepad Corsair Esperanza EG106 - czarny

Indeks: ESP-10067 EAN: 5905784769448

Pad przewodowy do komputera, PS2 oraz PS3 z systemem wibracji. Posiada 12 funkcjonalnych przycisków oraz dwie analogowe gałki. Komunikuje się z urządzeniem za pomocą złącza USB.

Gamepad Corsair Esperanza EG106 - czarny
29,90 zł
24,31 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Na zamówienie
Producent: Esperanza

Gamepad Corsair Esperanza EG106 - czarny Botland — Sklep dla robotyków

Pad przewodowy do komputera, PS2 oraz PS3 z systemem wibracji. Posiada 12 funkcjonalnych przycisków oraz dwie analogowe gałki, odzwierciedlając tym samym wygląd oryginalnego kontrolera PlayStation. Esperanza EG106 komunikuje się z urządzeniem docelowym za pomocą złącza USB lub interfejsu PS2.

Esperanza EG106 to kontroler mogący stanowić zamiennik oryginalnych padów do konsoli PlayStation 2 lub PlayStation 3. Wbudowane w niego silniki wibracyjne potęgują wrażenia płynące z rozgrywki, symulując tym samym poślizg opon samochodu wyścigowego, podanie piłki lub wystrzał z broni palnej. Kontroler Corsair Esperanza EG106 może pracować w jednym z dwóch trybów pracy – analogowym lub cyfrowym. Zasilanie pada odbywa się poprzez port USB lub złącze konsoli PS2.

Najwyższy komfort rozgrywki

Corsair Esperanza EG106 został wyprofilowany w sposób zapewniający maksymalną kontrolę nawet podczas najbardziej zaciekłej rozgrywki. Jego kształt odzwierciedla sylwetkę klasycznego pada PlayStation, zapewniając wysoką ergonomię umożliwiającą wielogodzinne maratony gier wideo. Kontroler posiada dwa analogowe drążki oraz 12 przycisków akcji. Pad wyposażony jest także w 8-kierunkowy krzyżak. Corsair Esperanza EG106 może być wykorzystywany z konsolami PlayStation 2 oraz 3, a także z komputerami osobistymi i laptopami wyposażonymi w złącze USB. Długość kabla kontrolera wynosi 1,8 metra.

Specyfikacja techniczna Gamepad Corsair

 • Gamepad Corsair
 • Kolor: czarny
 • 12 przycisków
 • 2 gałki analogowe
 • Tryb pracy: cyfrowy, analogowy
 • Funkcja wibracji
 • Komunikacja za pomocą złącza USB, PS2
Gamepad Corsair Esperanza EG106 - czarny.

Gamepad Corsair Esperanza EG106 - czarny.

KM - Typ przewodowy
Szerokość opakowania 18 cm
Wysokość opakowania 6 cm
Głębokość opakowania 21 cm
Masa opakowania 0.288 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: