Ekstruder Direct Drive z silnikiem do drukarek 3D Creality K1, K1 Max

Indeks: CRL-23435
Wydajny ekstruder przeznaczony do pracy z drukarkami 3D Creality K1 oraz K1 Max. Częścią zestawu jest również silnik krokowy. Produkt jest oryginalną częścią zamienną od firmy Creality.
Ekstruder Direct Drive z silnikiem do drukarek 3D Creality K1, K1 Max
258,00 zł
209,76 zł netto
Zapłać później
Dostawa 10 szt. zaplanowana na 2024-03-08
Oczekiwanie na dostawę
Producent: Creality

Opis produktu: Ekstruder Direct Drive z silnikiem do drukarek 3D Creality K1, K1 Max

Wydajny ekstruder przeznaczony do pracy z drukarkami 3D Creality K1 oraz K1 Max. Częścią zestawu jest również silnik krokowy. Ekstruder Direct Drive pozwala na bezpośrednie tłoczenie filamentu do dyszy. System podawania filamentu direct to rozwiązanie, które gwarantuje efektywne wytłaczanie i szybką retrakcję (wsunięcie) materiału. Doskonale sprawdza się w pracy z elastycznymi termoplastami. Produkt jest oryginalną częścią zamienną od firmy Creality.

Ekstrruder to oryginalny produkt Creality, producenta drukarki K1 i K1 Max. W naszej ofercie dostępne są również inne części do drukarek 3D Creality.

 Ekstruder Direct Drive z silnikiem do drukarek 3D Creality K1, K1 Max.

Drukarka 3D Creality K1

K1 to superszybka drukarka 3D z zamkniętą komorą roboczą. Prędkość druku urządzenia w niektórych przypadkach potrafi osiągnąć aż 600 mm/s! Jest to jeden z najwyższych wyników wśród drukarek 3D FDM. Jednoczęściowa rama wykonana ze stopu aluminium zapewnia drukarce najwyższą stabilność, nawet podczas pracy w tak dużych prędkościach. Dwubiegowy ekstruder Direct Drive zapewnia siłę wytłaczania na poziomie 50 N. Ceramiczna grzałka nagrzewa się do 200°C w zaledwie 40 sekund i natychmiast topi filament. Wymiary pola roboczego drukarki to 220 x 220 x 250 mm. Cała konstrukcja ma wymiary 355 x 355 x 480 mm, więc z łatwością umieścisz ją na biurku czy stole.

Drukarka 3D Creality K1 Max

Innowacyjna drukarka 3D od firmy Creality o stabilnej konstrukcji i zamkniętej komorze roboczej, nadającej jej eleganckiego wyglądu. Stabilność drukarki jest gwarantowana dzięki jednoczęściowej ramie, która została wykonana ze stopu aluminium. Może osiągać prędkość druku aż do 600 mm/s! Wbudowany w głowicę drukującą czujnik Lidar sprawia, że pierwsza warstwa druku będzie zawsze idealna. Kolejną inteligentną funkcją drukarki jest zintegrowana kamera AI, monitorująca proces druku w czasie rzeczywistym. Wymiary pola roboczego urządzenia wynoszą 300 x 300 x 300 mm.

Szerokość opakowania 11.5 cm
Wysokość opakowania 8 cm
Głębokość opakowania 6.5 cm
Masa opakowania 0.207 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: