Opis produktu: MKR2UNO Adapter złącz na Uno TSX00005 - nakładka dla Arduino MKR
Moduł jest rozszerzeniem dla Arduino z serii MKR umożliwiający na wykorzystanie płytek MKR w projektach przeznaczonych dla Arduino Uno. Pozwala również na wykorzystanie nakładek. Pracuje z napięciem 3,3 V. Ze względu na swoją budowę, moduł jest kompatybilny z Arduino MKR1000 WiFi - bez złącz. Inne modele uniemożliwiają nałożenie nakładek.
Produkt kompatybilny z Arduino W Internecie można znaleźć przykłady wykorzystania modułu. |
Specyfikacja techniczna
- Napięcie pracy: 3,3 V
- Napięcie zasilania: od 7 V do 12 V
- Wejścia analogowe: 6
- Wyjście analogowe: 1
- Piny I/O: 14
- Prąd pinu 3,3 V i 5 V: 700 mA
- Kompatybilność: działa z Arduino z serii MKR
- Wymiary modułu: 69 x 53 x 15 mm (z pinami)
Przedmiotem sprzedaży jest sama nakładka. Arduino należy zakupić osobno.
Uwaga! Seria płytek Arduino MKR posiada drobne wizualne niedoskonałości, które producent, firma Arduino, tłumaczy dopracowywaniem ustawień nowej maszyny. Zapewniamy, że wszystkie płytki oznaczone symbolem Arduino są oryginalne i pochodzą z jednego źródła. Można się o tym przekonać sprawdzając listę autoryzowanych dystrybutorów. |
MKR2UNO Adapter złącz na Uno TSX00005 - nakładka dla Arduino MKR
Proponujemy Ci wyjątkowy produkt, który umożliwi Ci korzystanie z nakładek przeznaczonych dla Arduino Uno w Twoim Arduino MKR.
MKR2UNO to specjalny adapter złącz, który należy nałożyć (podłączyć) do popularnego Arduino MKR - po takiej operacji będziesz w stanie korzystać ze wszelkich akcesoriów (przede wszystkim z nakładek) stworzonych dla Arduino Uno. Pamiętaj jednak, że oferowany moduł to urządzenie, które będzie kompatybilne jedynie z Arduino MKR1000 WiFi - bez złącz.
Arduino Shield - ekspandery wyprowadzeń
Urządzenie takie jak MKR2UNO to doskonałe rozwiązanie dla elektroników, którzy chcieliby skorzystać z rozwiązań dedykowanych dla Arduino Uno.
W naszej ofercie znajdziesz znacznie więcej praktycznych nakładek wykonanych specjalnie dla Arduino. Posiadamy także akcesoria dla popularnych minikomputerów takich jak Raspberry Pi, BBC micro:bit czy Nucleo.
Przydatne linki |