Płyta główna do drukarki 3D Creality CR-M4

Indeks: CRL-23419
Oryginalna płyta główna przeznaczoną do drukarki Creality CR-M4. Została ona wykonana z najwyższej jakości materiałów i doskonale współpracuje z drukarką. Wszystkie złącza na płytce zostały opisane, by ułatwić podłączanie przewodów. Do zestawu dołączono śrubki niezbędne do montażu płyty.
Płyta główna do drukarki 3D Creality CR-M4
419,00 zł
340,65 zł netto
Zapłać później
Producent: Creality

Opis produktu: Płyta główna do drukarki 3D Creality CR-M4 

Płyta główna w drukarce 3D pełni kluczową rolę w sterowaniu i zarządzaniu wszystkimi aspektami procesu drukowania. Odpowiada za kontrolę ruchu osi, monitorowanie temperatury, zarządzanie prędkością, przyspieszeniem, oraz wieloma innymi parametrami, które bezpośrednio wpływają na jakość i precyzję wydruku. W związku z tym konieczne jest, aby była wykonana z najwyższej jakości materiałów. Płytę główną przeznaczoną do drukarki CR-M4 zaprojektowała i wyprodukowała firma Creality.  Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że płyta ta doskonale współpracuje z urządzeniem. Na powierzchni płytki znajdują się opisy poszczególnych złącz, które zmniejszają ryzyko pomyłki podczas podłączania przewodów. Do zestawu dołączono śrubki niezbędne do montażu płyty.

Płyta to oryginalny produkt Creality, producenta drukarki CR-M4. W naszej ofercie dostępne są również inne części do drukarek 3D Creality.

Płyta główna do drukarki 3D Creality CR-M4.

Drukarka 3D Creality CR-M4

Creality CR-M4 może pochwalić się niezwykle dużym polem roboczym o wymiarach 450 x 450 x 470 mm. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w formowaniu modeli większych rozmiarów lub kilku mniejszych jednocześnie z niewielką lub zerową obróbką końcową. CR-M4 szczególnie nada się do prototypowania, produkcji małoseryjnej lub tworzenia różnego rodzaju modeli architektonicznych. Jej stabilna konstrukcja zapewnia najwyższą jakość wydruków.

Szerokość opakowania 18.5 cm
Wysokość opakowania 13 cm
Głębokość opakowania 5.5 cm
Masa opakowania 0.204 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: