Kategorie

Zamel Supla - automatyka domowa

Chcesz kontrolować rolety, oświetlenie lub wyposażenie domowe za pomocą smartfona? To wcale nie jest skomplikowane i drogie! Automatyka domowa Supla Zamel zadowoli najbardziej wymagających klientów, doceniających połączenie funkcjonalności, najlepszych parametrów, świetnych materiałów i doskonałej ceny! Już teraz możesz poznać potencjał modułów pozwalających na sterowanie domowym sprzętem elektronicznym (i nie tylko) za pomocą połączenia WiFi.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Nie ograniczaj się klasycznymi rozwiązaniami – automatyka domowa Supla Zamel

Nie chcesz inwestować w skomplikowane lub kosztowne systemy automatyzacji domu? Szukasz czegoś budżetowego, co zapewni Ci jakość i satysfakcję? W takim razie asortyment od firmy Zamel Supla spełni Twoje oczekiwania. Proste sterowniki wystarczy podłączyć do gniazdka, zainstalować aplikację, połączyć wyposażenie domowe za pomocą klasycznego przewodu sieciowego z modułem, skonfigurować pobrany program na swoim smartfonie i można cieszyć się sterowaniem z dowolnego miejsca w domu, kraju, a nawet na świecie.

Możesz także kontrolować rolety, oświetlenie LED itp. Wystarczy wybrać moduł i dopasować go do indywidualnych potrzeb. Pamiętajcie jednak o tym, że oświetlenie LED wymaga dodatkowych zasilaczy, natomiast automatyczne rolety potrzebują taki elementów, jak siłowniki liniowe i silniki. Wszystkie niezbędne produkty do stworzenia inteligentnych systemów, znajdziecie bez problemu w Botland.com.pl.

Dlaczego akurat Zamel Supla?

Przy obecnej ilości producentów na rynku, ciężko dokonać wyboru. Odnajdziecie wiele wspaniałych i wyjątkowo wybitnych firm, a każda z nich ma w sobie coś innowacyjnego, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Zamel Supla to przede wszystkim minimalistyczne moduły o bardzo niewielkich rozmiarach i banalnie prostym montażu. Poradzą sobie z nimi nawet laicy, gdyż obsługa wymaga tylko smartfona oraz WiFi.

Urządzenia Zamel Supla wykorzystują złącza śrubowe. W ten sposób producent wyeliminował konieczność lutowania, z którym mniej doświadczeni klienci mogą mieć problemy. Jest to błyskawiczny sposób na połączenie przewodów od wyposażenia z modułem, wymagający niewielkiego śrubokręta.

Jeśli macie pytania dotyczące asortymentu Zamel Supla, to zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie wiadomości i pomożemy dopasować odpowiednie rozwiązania do Waszych potrzeb.