Kategorie

Zamel Supla - automatyka domowa

W tym dziale oferujemy produkty stworzone przez firmę Zamel w ramach projektu Supla. Elementy przeznaczone są do systemów automatyki domowej kontrolowanych za pomocą aplikacji Supla. W kategorii dostępne są sterowniki, przekaźniki i kontrolery oświetlenia, a także inne produkty umożliwiające stworzenie własnego systemu inteligentnego domu.

Filtrowanie

Inteligentny budynek
Producenci

Zamel Supla - automatyka domowa

Zamel to polska firma z historią sięgającą końca lat osiemdziesiątych. Producent jest autorem wielu innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych z dziedziny automatyki, między innymi popularnego systemu inteligentnego domu Exta Life. Zamel Supla to kolekcja urządzeń stworzonych do współpracy z otwartym projektem Supla. Cechuje je wyjątkowo prosta instalacja i obsługa, połączona z najwyższą jakością wykorzystanych komponentów, bezawaryjnym działaniem i niezawodnością. Urządzenia automatyki domowej Zamel Supla doskonale sprawdzą się w budynkach, gdzie nie jest możliwe wykonanie odpowiedniego okablowania, ponieważ działanie wszystkich elementów jest bezprzewodowe.

Co wyróżnia projekt Supla?

Projekt Supla to inicjatywa zrzeszająca producentów i użytkowników systemów automatyki domowej. Całość oparta jest o otwarte oprogramowanie i sprzęt - oznacza to, że każdy może przyłączyć się do działania, tworząc własne urządzenia współpracujące z systemem lub rozwijając kod. W projekt zaangażowanych jest wiele znanych firm, takich jak Fakro czy Zamel, a produkty dostępne są w licznych sklepach stacjonarnych i internetowych. Możliwe jest także zbudowanie własnych urządzeń, które oparte będą o platformy Raspberry Pi, Arduino lub mikrokontroler ESP8266. Wszystkie elementy systemów automatyki domowej opartych o oprogramowanie i sprzęt Supla są kontrolowane z poziomu smartfona przy pomocy bezpłatnej aplikacji.

Jakie urządzenia znajdziesz w tej kategorii?

W tym dziale oferujemy przede wszystkim przekaźniki i sterowniki do urządzeń domowych. Dostępne są między innymi przekaźniki 230V, które umożliwiają sterowanie większością urządzeń zasilanych sieciowo, a także sterowniki do rolet i oświetlenia LED. W tej kategorii znajdziesz też przedłużacz z nożnym przełącznikiem, który znakomicie sprawdzi się przy instalowaniu oświetlenia choinkowego, głośników oraz innych elementów z włącznikiem umieszczonym w trudno dostępnym miejscu. Wszystkie produkty Zamel Supla łączą się z lokalną siecią WiFi i aplikacją umożliwiającą sterowanie systemem za pomocą urządzeń mobilnych.