Kategorie

Asystenci głosowi

Sterowanie elektronicznym wyposażeniem za pomocą komend głosowych to coś, o czym jeszcze niedawno marzył każdy fan filmów Sci-Fi. Czy wiesz, że asystenci głosowi mogą obecnie znaleźć się w Twoim domu? W ten sposób zaimponujesz gościom, ponieważ możliwości są nieograniczone. Dostarczamy Wam wiele ciekawych konfiguracji, które możecie wykorzystać w swoich pomysłach lub projektach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Asystenci głosowi i dynamiczny rozwój rynku

Sterowanie obiektem lub urządzeniami za pomocą komend głosowych, staje się coraz popularniejsze. Giganci wprowadzają do swoich aplikacji funkcje, dzięki którym możesz większość czynności wykonywać za pomocą słów. Rynek technologiczny tak szybko się rozwija, że asystenci głosowi nie tylko pomogą zapalić Ci światło, ale także otworzą lub zamkną drzwi, ustawią według Twoich poleceń temperaturę lub znajdą szukany przez Ciebie film.

Asystenci głosowi nie tylko są wyposażeniem mającym na celu poprawę wygody naszego codziennego życia. To doskonały produkt dla osób z ograniczeniami ruchowymi lub niepełnosprawnością. Mogą oni dużo szybciej, sprawniej i bez bólu kontrolować swoje bliskie otoczenie.

Montaż i niezbędne elementy w obiekcie

Instalacja asystentów głosowych jest zazwyczaj bardzo prosta. Wystarczy podłączyć poszczególne elementy do systemu inteligentnego budynku, który musicie posiadać na wyposażeniu. Należy sprawdzić, czy dany model jest kompatybilny z Fibaro, Domoticz, Google Home itp. Takie informacje znajdziecie pod konkretnymi produktami.

Jeśli więc chcecie kontrolować swoją klimatyzację, oświetlenie LED lub zraszacze w ogrodzie, należy koniecznie nabyć niezbędne czujniki i moduły odpowiadające za zdalną pracę. Dysponujemy w sklepie zróżnicowaną ofertą, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie narzędzia odpowiadające oczekiwaniom. Jeśli nie wiecie, jaki asystent głosowy będzie działać w Waszym domu, służymy pomocą i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości. Nasz zespół składa się z miłośników technologii, więc nie ma dla nas pytań bez odpowiedzi.

Nie czekaj! Wybierz odpowiedni model i zamontuj w swoim domu asystenta głosowego już dziś! Gwarantujemy zadowolenie, gdyż posiadamy jedynie sprzęt z wysokiej półki.