Kategorie

Drukarki 3D

Urządzenie do drukowania modeli w trzech wymiarach. Drukarki 3D w ofercie sklepu Botland. Zabawki, figurki, narzędzia, a nawet odzież i protezy – kiedyś mogły być produkowane tylko przy użyciu dużych i zaawansowanych maszyn, natomiast dziś wystarczą nam drukarki 3D i wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Stwórz własną linię produkcyjną, przy wykorzystaniu minimalnej ilości środków i czasu! Sam przekonaj się o tym, że ogranicza cię jedynie wyobraźnia!

Filtrowanie

Filament - materiał
Filament - średnica:
Kolor:
Masa:
Producenci
3D - rozmiar druku
3D - typ wydruku
3D - prędkość druku
3D - grubość druku
3D - ilość materiału
3D - dokładność
3D - temp. dyszy
3D - temp. stołu
3D - średnica filam.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

W asortymencie naszego sklepu znajdują się zarówno profesjonalne, zaawansowane, jak i wielofunkcyjne ramiona robotów, precyzyjne drukarki hybrydowe, modele dedykowane osobom średnio zaawansowanym i podstawowe zestawy do samodzielnego złożenia. Dzięki temu każdy użytkownik jest w stanie dobrać odpowiedni model dla swoich potrzeb i umiejętności, bez konieczności przepłacania!

 

Drukarki 3D – to coś więcej niż teraźniejszość

Przy użyciu takich narzędzi jak drukarka trójwymiarowa, jeszcze kilka lat temu, użytkownicy byli w stanie zaprojektować i wykonać jedynie mało skomplikowane przedmioty o niewielkich rozmiarach – zaawansowanie technologiczne umożliwia nam dziś jednak o wiele więcej! A egzoszkielety i protezy kończyn, które zostały stworzone przy użyciu druku 3D, są tego doskonałym przykładem!

 

Ty też możesz zaprojektować innowacyjne rozwiązania i stworzyć coś, dzięki czemu problemy potrzebujących osób na całym świecie znikną bez śladu! W naszej ofercie znajdziesz drukarki 3D takich marek jak: Prusa, CrealityAnet, Dobot czy Velleman.

 

Profesjonalne robotyczne ramię jest w stanie zaoferować więcej, niż tylko trójwymiarowy druk produktów. Jest ono w stanie zaprezentować klientom m.in. takie możliwości jak:

  • laserowy grawer,
  • lutowanie,
  • rysowanie, 
  • laserowe wycinanie,
  • precyzyjne przenoszenie i ustawianie przedmiotów,
  • rozpoznawanie przedmiotów ze względu na kolor.

 

Przy pomocy jednego narzędzia, użytkownicy są w stanie zaprojektować i wykonać miliony czynności z chirurgiczną precyzją. Obsługa tak zaawansowanego urządzenia może odbywać się z pomocą prostej aplikacji, dostępnej na komputer lub smartfony!

To wszystko już dziś może być w twoich rękach!