Kategorie

Przełączniki z dźwignią

Na pewno każdy z nas kojarzy niejedną scenę filmową, w której oglądamy kokpit z masą guzików, wskaźników i przełączników. W zdecydowanej większości są to przełączniki z dźwignią. W sklepie Botland znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju przełączników i przycisków. Nasz zespół dba, aby prezentowany asortyment był nie tylko wysokiej jakości, ale i przystępny cenowo. Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszych działach z elektroniką i nie tylko!

Filtrowanie

Przełącznik - Rodzaj
Przełącznik - Kształt
Raster
Średnica
Długość
Wysokość
Szerokość
Przełącznik - Podświetlenie

Przełączniki w naszej ofercie

Szereg rozwiązań technologicznych w kategoriach związanych z przełącznikami i przyciskami czeka na Twój wybór. Przełączniki służą nam w życiu codziennym, co jest kwestią tak oczywistą, że często nawet nie zwracamy na nią uwagi, wciskając guziki i przełączniki automatycznie. Włączenie światła, odpalenie samochodu, wybór piętra w windzie – wszędzie kryją się przełączniki. W tej kategorii oferujemy przełączniki z dźwignią. Posiadamy w ofercie przełączniki o zróżnicowanych wymiarach, a także różnym działaniu.

Przełączniki On-On czy On-Off?

Szukając przełączników, należy się zastanowić nad preferowanym sposobem ich działania. Czy ma on przełączać tylko stan pomiędzy włączeniem i wyłączeniem, czy może przełączać działający obwód? Może będziemy używać go po zmroku? Przyda nam się wtedy podświetlany przełącznik. Warto dobrać go pod kątem warunków, w jakich będzie on używany. Może warto wybrać taki z osłoną? Pod jakim będzie działał napięciem? Jest wiele możliwości zastosowania przełączników, a w naszym sklepie znajdziesz zarówno szeroki asortyment, jak i przystępne ceny.

Poczuj się jak w filmie

Budując własny projekt czy model, ogranicza nas tylko budżet i fantazja. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zbudować uproszczony kokpit samolotu, w którym zastosujemy przełączniki z dźwignią oraz sterowanie do symulatora komputerowego. Z kolei dodając kilka przełączników i przycisków do swojego auta, nadamy mu sportowego charakteru. Wyobraźnia to potężna broń w walce z nudą, a my dostarczymy Ci do tego odpowiednie narzędzia.