Kategorie

Obudowy do Banana Pi

Banana Pi, obok takich minikomputerów jak Raspberry Pi, Arduino, czy BeagleBone, jest wszechstronnym narzędziem do prototypowania różnych urządzeń o bardzo szerokim spektrum możliwości sprzętowo-programowych. Pośród akcesoriów do “banana”, takich jak zewnętrzne moduły rozszerzające podstawową funkcjonalność jednostki bazowej oraz zasilacze, oferujemy również specjalnie zaprojektowane obudowy do minikomputerów i routerów Banana Pi, dostępne w różnych kolorach i kształtach. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednią dla siebie obudowę!

Pewna ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem środowiska zewnętrznego

Banana Pi objawia potęgę swoich możliwości sprzętowo-programowych już z samego wyglądu zewnętrznego – imponująca ilość złączy umożliwiających współpracę z urządzeniami zewnętrznymi jest tego wystarczającym powodem. Aby móc się cieszyć wieloletnią niezawodnością i efektywnym działaniem tego mikrokomputera, warto wyposażyć go w dedykowaną do niego obudowę. Brak obudowy zwiększa podatność na dostęp kurzu do elektroniki oraz ryzyko uszkodzenia mechanicznego, np. w przypadku upadku minikomputera na podłogę. Zamontowanie odpowiedniej obudowy znacząco niweluje te problemy.

Obudowy do Banana Pi – eleganckie i idealnie wyprofilowane

Poza walorami ochronnymi obudowy do minikomputera Banana Pi cechuje wysoki poziom precyzji wykonania, który bardzo pozytywnie przekłada się na ich estetykę. Pośród oferowanych przez nas obudów, znajdziesz obudowy dedykowane do wszystkich modeli minikomputerów i routerów sieciowych z serii Banana Pi. Obudowy dostępne są w kolorze czarnym, białym, a także przezroczystym. Tworzywo sztuczne zapewnia wysoką trwałość obudów. Dostępne są wersje zawierające tylko spodnią i górną pokrywę oraz wersje z zabudową wokół złączy. W każdym zestawie z obudową znajdują się śruby montażowe. Wszystkie otwory w obudowie są precyzyjnie wycięte tak, aby obudowa łatwo dopasowała się do płytki PCB minikomputera bądź routera.