Kategorie

Arduino Shield - czujniki i dźwięk

Generatory i czujniki Arduino Shield oferują nieskończenie wiele możliwości użytkownikom, którzy marzą o bezpiecznym i inteligentnym budynku. Są one także wykorzystywane w robotyce i automatyzacji, dlatego warto zainteresować się nimi przy każdym projekcie. Sami przekonajcie się o funkcjonalnościach, które są na wyciągnięcie ręki.

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
UC - Mikrokontroler:
UC - Pamięć Flash:
UC - Pamięć RAM:
UC - Piny cyfrowe:
UC - Kanały PWM:
Producenci
Napięcie wyjścia od
Napięcie wyjścia do
UC - Taktowanie:
UC - Rdzeń:
UC - Ethernet:
UC - Moduł WiFi:
UC - Bluetooth:
UC - GSM/GPRS
UC - Interfejs UART
UC - Interfejs USB:
UC - Interfejs I2C
UC - Interfejs SPI
UC - Interfejs CAN
UC - Przetwornik CA
UC - Przetwornik AC
UC - wejścia analog.
UC - microSD

Nakładki Arduino na każdą kieszeń – dopasuj komponenty do swojego projektu

Przygotowaliśmy moduły od najpopularniejszych producentów na świecie. Znajdziecie w naszej ofercie m.in. takie marki jak: Adafruit, Cytron, DFRobot, Integreight, Marveldex, OEM, SparkFun, Waveshare. Niemal każdy programista i projektant bazujący na Arduino zna możliwości i jakość elementów od firm dostępnych w naszej ofercie. My również jesteśmy miłośnikami innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dlatego przygotowaliśmy jedynie taki asortyment, z którego sami chętnie korzystamy.

Zróżnicowane funkcjonalności, możliwości i ceny zapewniają wachlarz możliwości każdemu użytkownikowi. Możecie dopasować czujniki i generatory nie tylko do oczekiwań, ale także do budżetu, który zamierzacie przeznaczyć na realizację swoich planów. Eksploatując czujniki Arduino znajdujące się w Botland.com.pl, możecie być pewni, że są one niezawodne i zagwarantują Wam zadowolenie z inwestycji.

Zastosowanie czujników i generatorów Arduino

Generatory dźwięku Arduino i czujniki są stosowane niemal w każdym urządzeniu. Sterowanie głosowe, rejestratory i odtwarzacze to nie wszystko! Sięgając po rozbudowane moduły, możecie stworzyć inteligentny system komunikacyjny, dzięki któremu będziecie kontrolować swoim systemem automatyzacji mieszkania lub robotem. Potrafią one także odtwarzacz dźwięk. Projektowanie układu ostrzegawczego lub komunikacja z użytkownikiem nie powinna więc stanowić problemu w budowie i programowaniu – nawet dla osób z niewielkim doświadczeniem.

My również kochamy innowacyjne projekty oparte na mocy obliczeniowej tych minikomputerów. Doceniamy ich nieskończone możliwości, dlatego zachęcamy do eksperymentowania i szukania nieszablonowych rozwiązań. Jeśli chcecie spróbować pracy lub wolicie wykorzystywać do swoich projektów Raspberry Pi, posiadamy go razem z kompatybilnymi czujnikami w pozostałych kategoriach. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia, co przygotowaliśmy razem z całym zespołem.