Kategorie

Książki AVR

Oferowana przez sklep Botland literatura obejmuje także książki o mikrokontrolerach Atmel AVR, które są jednymi z najpopularniejszych współcześnie wykorzystywanych programowalnych układów elektronicznych dla systemów wbudowanych. Oferowane przez nas książki są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców – od początkujących hobbystów, zaczynających przygodę z programowaniem i systemami wbudowanymi, aż po zawodowców, dla których projektowanie systemów wbudowanych jest chlebem powszednim. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Książki o mikrokontrolerach AVR – podręczna skarbnica wiedzy!

Jak działa przetwornik analogowo-cyfrowy? Co to jest wskaźnik stosu? Dlaczego układ watchdog jest tak ważny? Czym się różni mikrokontroler od mikroprocesora? Jak zaimplementować przerwania w kodzie mojego programu? Jak zmienić prędkość migania wyświetlacza instrukcją delay? A wreszcie – jak zaprogramować mikrokontroler? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w oferowanych przez nas książkach. Dowiesz się, jak działa mikrokontroler od strony sprzętowej, łącznie z opisem i funkcją każdego z jego wyprowadzeń i w jaki sposób wiąże się to z kodem programu. Poznasz także zasadę działania układów peryferyjnych współpracujących z mikrokontrolerem i kody przykładowych programów w językach, takich jak C, C++ czy Assembler. W ofercie posiadamy także zestawy uruchomieniowe AVR i dedykowane pod nie kursy zawarte w książkach w typie “Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce”.

Mikrokontrolery AVR – szukaj, burz, buduj z pomocą bardzo dobrych książek!

Oferowane przez sklep Botland książki o mikrokontrolerach AVR umożliwią Ci zrealizowanie wielu ciekawych projektów urządzeń, takich jak automatyka budynkowa, zabawki, układy sterujące silnikami elektrycznymi, oświetleniem, urządzenia czujnikowe, elektroniczne instrumenty muzyczne i wiele innych. Każdy projekt pokazany w książce zawiera schemat elektryczny układu z mikrokontrolerem, kod programu oraz opis zasady działania projektu. Treści oferowanych przez nas książek w przystępny sposób przedstawiają składnię języków C i C++ oraz obfitują w wiele praktycznych porad i wskazówek w aspektach sprzętowych i programowych mikrokontrolerów AVR.