Kategorie

Napięcie wyjściowe 8V

W Botland znajdziesz różne rodzaje stabilizatorów, występujących jako układy scalone o napięciu wyjściowym 8 V. Stabilizator w tej wersji jest układem elektronicznym, który ma na celu ustabilizowanie napięcia wyjściowego. Jako użytkownicy urządzeń elektronicznych zdajemy sobie sprawę, że każdy laptop czy aparat wymaga zasilania. Bez tego, po upływie pewnego czasu pracy sprzęt przestanie funkcjonować. Do tego właśnie potrzebne są stabilizatory napięcia, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu.

Bogata oferta

Zachęcamy do zakupu naszych produktów, które cechują się wysoką jakością, a także przystępną ceną. Możesz spokojnie zastanowić się, czego potrzebujesz, a w razie problemów skontaktować się z nami. Chętnie pomożemy w doborze optymalnego stabilizatora. Wybór w Botland jest bardzo duży. Dostępne są stabilizatory 1.8 V, 3.3 V, 5 V, 8 V, 9 V, 10 V oraz 12 V. Skorzystać można zarówno z pojedynczych elementów, jak i z całych zestawów.

Stabilizator 8 V LM7808 – THT TO220

W naszym sklepie dostępny jest stabilizator z napięciem wyjściowym 8 V, którego maksymalny prąd wynosi 1 A. Jest to stabilizator liniowy, model LM7808CV. W skład tego produktu wchodzi obudowa TO-220. Powszechnie znane i stosowane obudowy to TO-220, TO-92, TO-5. Proponowane przez nas obudowy TO-220 są najbardziej popularne i stosowane już kilkadziesiąt lat w elektronice. Oprócz układów scalonych, czyli stabilizatorów, możemy znaleźć w nich np. diody lub tranzystory. Ponadto oferujemy zestaw 14 najbardziej znanych stabilizatorów, od 5 do 24 V, które również znajdują się w wyżej opisanej obudowie.

Kilka ciekawostek

Przy zakupie potrzebnych stabilizatorów zapraszamy do sprawdzenia również radiatorów, które nasz sklep proponuje do każdego typu układu. Aby dokonać prawidłowego wyboru stabilizatora, zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym, w którym specjaliści pomogą dobrać odpowiednie elementy. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i dokładamy wszelkiej staranności, by pomóc Ci dokonać idealnego wyboru. Ponadto można skorzystać z darmowych kalkulatorów online, które umożliwią obliczyć kilka podstawowych parametrów.